Хейлі Помрой: дієта для прискорення метаболізму

Схуднути проблематично для багатьох людей. Вага може не йти зовсім, або повертатися відразу після скидання. Причина може бути в сповільненому обміні речовин, який не дозволяє знайти стрункість навіть тим, хто їсть небагато. Улюблені багатьма жорсткі дієти, які ближче до голодування, ніж до здорового раціону, тільки вбивають метаболізм. Але зараз набирає популярність дієта Хейлі Помрой, яка не змусить вас мучитися від почуття голоду, і допоможе нормалізувати обмінні процеси, зважаючи чого ви зможете худнути легко і безболісно.

Основні принципи і суть дієти

Дієта Хейлі Помрой для прискорення метаболізму викликала справжній бум серед знаменитостей, які люблять мучити себе голодуваннями. Вивчивши її, вони зрозуміли, що досягти стрункою і привабливою фігури можна і без жертв, на які доводилося йти раніше. Сама ж авторка дієти каже, що багато дієтологів беруть її методику і трохи змінюють, видаючи за свою.

Це свідчить про те, що дієта для прискорення метаболізму заслужила повагу не тільки тих, хто випробував її, але і експертів в області дієтології. Автор також написала книгу «Дієта для прискорення метаболізму» Хейлі Помрой, де докладно викладені всі принципи чудесного раціону, що дозволяє худнути без серйозних обмежень.

Щоб зрозуміти, як працює дієта для метаболізму, потрібно розглянути принципи безпосередньо самого обміну речовин. Відомо, що наш організм черпає з спожитої їжі життєву енергію. Під поняттям метаболізм мається на увазі саме процес розщеплення їжі та її переробки. Тобто, це хімічні процеси, що відбуваються в організмі з моменту початку вживання їжі і до того, як перероблені продукти виводяться з нього природним шляхом.

Часто причиною того, що людина не може скинути вагу, є саме проблеми з метаболізмом. Зважаючи на це непереработанные калорії йдучи в жир. Існує чимало факторів, які негативно впливають на обмін речовин. Це може бути спадковість, довготривале неправильне харчування, нестача фізичної активності, а також ряд внутрішніх проблем в організмі.

Дивіться також  Калорійність овочів свіжих, варених, заморожених, таблиця

Щоб прискорити метаболізм, потрібно харчуватися за певними правилами. Також не варто недооцінювати роль фізичної активності.

Дієта для розгону метаболізму Хейлі Помрой спрямована на те, щоб забезпечити процеси жіросжіганія шляхом прискорення метаболізму. Жир зникає і не повертається. При такій системі харчування ви будете саме худнути, а не позбуватися від зайвої рідини. Дієта для поліпшення метаболізму передбачає такі основні принципи:

  • Є потрібно кожні три години, навіть якщо вам не хочеться. Саме така частота вживання їжі допомагає поліпшити обмінні процеси і схуднути.
  • Їсти треба невеликими порціями, щоб організм міг встигнути впоратися до отриманим.
  • Дієта, прискорює метаболізм передбачає достатню кількість складних вуглеводів і білків у раціоні. Перші допомагають нормалізувати рівень інсуліну в крові, другі забезпечують надійну підтримку м’язової маси. Крім того, ці продукти чудово насичують.
  • Щоб на початку дня запустити процеси метаболізму, обов’язково потрібно снідати протягом півгодини після пробудження.
  • В день потрібно пити не менше двох літрів води. Також дозволяються трав’яні чаї і несолодкі лимонади, але їх не потрібно враховувати в денному об’ємі рідини.
  • Виключається цукор, мед, різні сиропи. Рекомендується замінювати їх ксилітом і стевією.
  • Складається розвантажувальна дієта для прискорення метаболізму на чотири тижні. Продукти, яких немає в меню, вживати не можна, так як при розробці його автор враховувала біоритми людського організму.
  • Для досягнення кращого результату деякі запропоновані тижня можна повторювати.
  • Дієта прискореного метаболізму базується на фазах, у кожній з яких окреме призначення – зняття стресу, розблокування жиру, поштовх до його спалювання.
  • Хейлі Помрой рекомендує вимірювати порції в чашках. Протягом першого тижня один прийом їжі становить подвійна порція, хоча враховуючи те, що обсяг чашки 250 мл, півкілограма їжі за один раз під силу не всім.
Дивіться також  Калорійність фейхоа, вітамінний склад і корисні властивості