Відео: степ-аеробіка для схуднення в домашніх умовах з рекомендаціями

Щоб отримати гарну фігуру, необхідно займатися спортом. Вибір видів активностей, які допоможуть привести себе в порядок, сьогодні досить великий. Досить популярне нині напрям – це степ аеробіка для схуднення. Розроблена вона була фітнес-інструктором із США Джиною Міллер. Колись вона отримала травму коліна, і для регулярних тренувань використовувала сходинки на ґанку свого будинку. Вона робила це з метою запобігти можливій зайве навантаження на коліно, а отримала нову ефективну методику боротьби із зайвою вагою. Сьогодні ж степ-аеробікою можна зайнятися практично в будь-якому фітнес-клубі. Крім того, її активно практикують в домашніх умовах, адже доступність і простота цього виду активності – одна з його переваг.

Степ-аеробіка: у чому користь?

В першу чергу, степ-аеробіка корисна тим, що допомагає схуднути. Відгуки та результати степ аеробіки для схуднення підтверджують її ефективність. Цей Метод досить простий, але, тим не менш, ефективний. Він дає можливість прискорити метаболізм і запустити механізми скидання зайвої ваги.

Активно рухаючись, піднімаючись на так звані сходи, ви забезпечуєте організм навантаженням, змушуючи його спалювати калорії. Ефективність даного виду аеробіки можна порівняти з бігом середньої інтенсивності, але втомлюєшся від нього менше, та й ризик травми нижче.

Регулярні заняття степ-аеробікою також допомагають нормалізувати вестибулярний апарат, благотворно впливають на серцево-судинну систему. Також це прекрасна профілактика таких захворювань, як артрит і остеопороз. Заняття допомагають позбутися від больових відчуттів в спині, суглобах.

Степ-аеробіка може бути чудовою розминкою перед силовими тренуваннями. Також можна закінчувати заняття нею для отримання від них максимальної користі.

Дивіться також  Домашні вправи для рук: щоб не висіла шкіра - для жінок