Вправи для спалювання жиру на животі: як прибрати зайве?

Живіт – це проблемна зона багатьох людей. Особливо це стосується жінок, у яких природа подбала про запаси в цій області у зв’язку з функцією дітонародження. Але так хочеться мати плоскої красивий живіт і тонку талію! Це цілком можливо, якщо докласти зусиль. Необхідно поєднувати правильне харчування і фізичні навантаження. Існують спеціальні вправи для спалювання жиру на животі, які спрямовані на корекцію саме цієї області.

Кращі вправи для спалювання жиру на животі

Спеціальні жиросжигающие вправи для живота допомагають досягти бажаного результату. Їх існує дуже багато, проте найголовніше в їх виконанні – регулярність. Організм повинен звикати до навантажень, а не відчувати стрес, коли ви будете навантажувати його раз на місяць. Навіть самі прості і нетривалі, але систематично виконувані вправи для прибирання жиру з живота вже принесуть результати.

Якщо ви шукаєте, які вправи спалюють жир на животі, можете звернути увагу на наступний комплекс:

 • Прийміть позицію планки, тобто упріться в підлогу ліктями і пальцями ніг. Будучи на цій позиції, в різні боки крутите тіло. Повторити бажано 3 підходи по 15 разів.
 • Ляжте на підлогу, підніміть тулуб і ноги. В руках повинен бути важкий м’яч. Тіло повертайте в різні сторони. Повторіть 15 разів, зробіть три підходи.
 • Потрібно лягти на спину, ноги зігнути в колінах. Потім виконуйте вправи від жиру на животі, по черзі піднімаючи вгору кожну ногу. Коли одна нога буде вгорі, вытяньте в сторону протилежну їй руку. Вправа рекомендується виконувати протягом хвилини.
 • Це вправа дуже ефективно, оскільки задіюються при ньому майже всі м’язи живота. Ляжте на підлогу, зігніть ноги під кутом 90 градусів. Підніміть голову і плечі, ноги ж витягніть так, щоб їх кут близько 45 градусів до підлоги. У такому положенні потрібно протриматися п’ять секунд. Зробити два підходи по 10-15 повторень.
 • Ляжте на підлогу. Ноги зігніть під прямим кутом. Піднімайте тулуб і одночасно витягайте ноги з руками. Повторювати вправи проти жиру на животі 15 разів.
 • Встати на карачки, спертися на руки, одну ногу зігнути. Тепер по черзі випрямляйте ноги назад. Для кожної ноги рекомендується зробити вправу 8 разів. У цій вправі відбувається статичне напруження черевних м’язів. Також працюють задні частини стегон і сідниці.
 • Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах. Затисніть між ступнями невелику гантель. Піднімайте ноги і тулуб, потім повертайтеся у вихідне положення. Повторити рекомендується не менше 15 разів.
 • Вправи для швидкого спалювання жиру на животі включають в себе навантаження на прес. Ляжте на спину, ноги витягніть. В руку можна взяти гантель, вага якої буде визначатися вашої натренированностью, або пластикову пляшку, наповнену водою. Зігніть одну ногу, повірите до неї торс. Те ж саме проробити з іншою ногою. Повторити для кожної сторони по 16 разів. Головне – робити вправу без перепочинку.
 • Для цієї вправи буде потрібен м’яч, відомий як фітбол. На нього потрібно лягти спиною. Одна рука повинна бути за головою, інша – упиратися в підлогу. Ногу одну зігніть під прямим кутом і залиште на підлозі, іншу ж випряміть в повітрі. Після цього витягнуту ногу зігніть, злегка поверніть тіло в її бік. Повторіть 15 разів в кожну сторону, змінюючи позицію рук і ніг.
 • Не знаєте, як прибрати жир з живота вправами? Зверніть увагу на наступне, яке досить складне, але в той же час ефективне. Сядьте на підлогу, ноги ногу, руки тримайте з боків. Силою рук підніміть таз і тіло, потрібно триматися тільки на руках. Зробіть по три вдиху і видиху, опустіться вниз – для початку цього достатньо.
 • Сядьте прямо, ноги зігніть в колінах, руки закладіть за коліна. Підніміть ноги і торс, підтримуючи їх за допомогою рук, потім напружте черевні м’язи. У цьому положенні затримаєтеся на 5-15 рахунків, потім розслабтеся, поверніться в початкове положення. Повторити п’ять разів.
 • Існують нескладні вправи, що спалюють жир на животі. Необхідно лягти на підлогу, трохи підняти стегна, покласти руки за голову. Тепер поверніть у бік ноги, зігнувши одну з них. Повторити бажано не менше 50 разів в кожну сторону.
 • Потрібно сісти на підлогу, зігнувши ноги в колінах і трохи піднявши їх. Одночасно випряміть руки і ноги. Бажано, щоб пальці рук при цьому торкнулися пальців ніг. Залишіться В такому положенні секунд на 15. Повторіть тричі.
 • Якщо вас цікавлять вправи, як прибрати жир з живота, включіть в свій комплекс звичайну планку, яка чудово навантажує м’язи живота і стегон. Прийнявши положення, постарайтеся протриматися в ньому стільки, скільки можете.
 • Треба встати прямо. Ноги поставити на ширину плечей і трохи зігнути їх, руки схрестити на грудях. Виконуйте присідання. Шкарпетки при цьому повинні дивитися вперед. Рекомендується зробити п’ять підходів по 10 разів.
 • Потрібно лягти на живіт, витягніть назад руки і ноги. Тіло і ноги підняти настільки, наскільки можете. У такому положенні затримаєтеся на кілька секунд, потім розслабтеся. Повторити 6-8 раз.
 • Потрібно лягти на спину, зігнувши ноги під прямим кутом. Руки розведіть в сторони. Вдихнувши, поверніть коліна в праву сторону, видихнувши – поверніться у вихідне положення, потім зробіть поворот в іншу сторону. Повторити жиросжигающие вправи для живота і боків 5-8 разів.
 • Для цієї вправи вам знову знадобиться фітбол. Ляжте на нього стегнами, руками упріться в підлогу, щоб підтримати баланс. Важливо забезпечити статична напруга м’язів живота і стегон. Положення потрібно зберегти на 30 секунд. Повторити кілька разів.
 • Ще один варіант, прибрати жир з живота і боків вправами з допомогою м’яча. Сядьте на фітбол, широко розставивши ноги. Тепер різко встаньте і підніміть вгору руку. Повторюючи в наступний раз, поміняйте руки. Вправу повторюйте швидко. Рекомендується зробити 3 підходи по 15 разів.
 • І знову нам потрібен м’яч. Підніміть його над головою, потім нахиляйтеся в різні боки, доторкаючись ліктем до коліна. Повторювати по 15 разів з обох сторін.
 • Ще один хороший спосіб, як позбутися від жиру на животі вправами. Потрібно лягти на спину і закласти руки за голову. По черзі піднімайте ноги. Повторити 5 підходів по 10 разів.
 • Прийняти позу планки. Повертатися в різні сторони, піднімаючи руку вгору. В кожну сторону повторити 15 разів.
 • Лягти на спину, щоб ноги були прямими. На вдиху зігніть праву ногу і заведіть її за витягнуту ліву. Повторити в іншу сторону. Вправа це працює на розтяжку.
 • Дивіться також  Анастасія Бурдюг: гімнастика для обличчя - відео вправи Суперлицо

  Кращі вправи для спалювання жиру на животі при їх регулярному виконанні допоможуть вам вже скоро отримати плоский живіт і тонку талію.

  Також якщо вам цікаво, якими вправами прибрати жир з живота, зверніть увагу на обруч (хула-хуп). Рекомендується крутити його не менше 15 хвилин в день. Він добре розбиває жир саме на животі і як би «робить» талію. Особливо корисними в цьому відношенні вважаються обручі з масажними кульками, завдяки яким поліпшується результат.

  Бодіфлекс для живота

  Дуже популярний сьогодні в схудненні живота бодіфлекс. Це спеціальні вправи для спалювання жиру на животі з розряду дихальної гімнастики. Вони допомагають підвищити тонус м’язів живота, зменшити обсяг талії, зробити живіт плоским. Перші результати будуть помітні вже через пару тижнів регулярних занять. Причому ефект буде обумовлений не настільки спалюванням жиру, скільки тим, хто черевна порожнина всередині буде підтягуватися. Поперечні м’язи живота являють собою своєрідні тяжі для преса. Зменшуючи їх діну тренуваннями, ми зменшуємо відстанню між пресом і спиною, відповідно, живіт як би «втягується» всередину, стає більш плоским.

  Робити «вакуум» можна і стоячи, і лежачи, і нахиляючись вперед. Суть в тому, щоб максимально втягнути живіт і затриматися в такому положенні на деякий час. Виконуватися вправу можна в будь-яких позах. Новачкам можна обмежитися п’ятьма заняттями на тиждень, але потім це кількість варто збільшити до 14 в тиждень (щодня вранці і ввечері). При таких вправах важливо концентруватися на процесі і зберігати спокій. Також обов’язково забезпечте у приміщення, де ви займаєтеся, достатній приплив свіжого повітря. Виконувати вправу варто наступним чином:

  • Ляжте на спину, витягнувши руки вздовж тіла. Ноги зігніть в колінах, розслабтеся.
  • Широко вдихніть і рідко видихніть. При цьому потрібно напружити м’язи живота, максимально втянувшего всередину. Затримайтеся в такому положенні на 10 секунд, потім трохи вдихніть і потримайте ще 10 хвилин. У підсумку живіт протягом 20 секунд повинен бути втягнутим. Потім поступово розслабляйтеся і відновлюйте дихання.
  Дивіться також  Як накачати прес на турніку: програма вправ для прокачування

  Повторивши вправу кілька разів, при затримці можете спробувати посувати пресом вперед. Повторюючи такі маніпуляції регулярно, ви зможете виконувати «танці живота» не гірше східних танцівниць.

  Як харчуватися для плоского живота?

  Вправи будуть малоефективні, якщо ви регулярно будете об’їдатися шкідливими продуктами. Правильне харчування – це важливий запорука ідеальної фігури. Поєднуйте фізичну активність зі здоровим і помірним раціоном, який повинен базуватися на таких принципах:

  • Їжте частіше і невеликими порціями. Дробове харчування контролює почуття голоду. Воно покращує метаболізм і допомагає зменшити обсяг шлунка.
  • Пийте багато води. Для процесу схуднення, зокрема, для досягнення плоского живота вона є незамінним помічником.
  • Не їжте перед сном. Їжа не встигає засвоюватися і відкладається в зайвий жир. Остання трапеза повинна бути не пізніше, ніж за 3 години до сну.
  • Їжте білки. Це основний будівельний матеріал для м’язів. Крім того вони чудово насичують і змушують організм витрачати максимум енергії.
  • Вживайте свіжі фрукти і овочі. У них багато вітамінів, а також клітковини, яка контролює апетит і сприяє очищенню організму.
  • Постарайтеся обмежити солодощі, випічку, газовані води та інші джерела порожніх калорій.

  Невелика корекція раціону в поєднанні з простими та ефективними вправами – запорука вашого стрункого живота і тонкої талії. Головне – не лінуватися і пам’ятати про мотивації.

  Супер-відео з тренуванням спалює жир на животі

  Можна позайматися годину-півтора, а можна п’ять хвилин з одним і тим же ефектом. Хочете переконатися? Порада одна – дивитися це відео!