Як позбутися від підшкірного жиру: забрати й спалити його назавжди

Боротьба із зайвою вагою – дуже актуальна сьогодні тема, про яку говорять і пишуть практично всі. Питання це стосується не тільки естетики, але і нашого здоров’я, оскільки жир, якщо в його організмі занадто багато, порушує функціонування практично всіх органів і систем, підвищуючи ризики широкого спектру захворювань. Як позбутися від підшкірного жиру і нормалізувати його відсоток в організмі? Підходити до цього питання потрібно комплексно.

Підшкірний і внутрішній жир

Словосполучення «підшкірний жир» може заплутати людину, далеку від дієтології. Щоб розібратися, що він собою являє, потрібно відзначити, що жир в людському організмі накопичується в різних частинах тіла і в різній формі. Підшкірний жир – жир, що знаходиться безпосередньо під шкірою, який ми бачимо у вигляді складок на животі, боках, стегнах. Також існує внутрішній жир, який знаходиться поряд з органами і судинами і навіть всередині них. Він також називається вісцеральним.

Якщо у людини є зайвий підшкірний жир, але немає внутрішнього, можна вважати, що йому пощастило, так як саме надлишок другого є небезпечним для здоров’я. Вісцеральний жир не можна побачити, він поступово потрапляє їх порожнини внутрішніх органів у проміжки м’язових волокон, заповнюючи кровоносну систему і провокуючи порушення кровопостачання, інфаркти, інсульти.

Підшкірний жир менш небезпечний. Основний його шкода – це спотворення фігури і нашого вешнего виду в цілому. Але з ним простіше в плані того, що його легко помітити, і зрозуміти, що потрібно худнути, та й боротися з ним простіше, ніж з невидимим вісцеральним жиром, що провокує вкрай неприємні наслідки.

Кількість вісцерального жиру в організмі не повинно перевищувати 10-15% від загальної кількості жирових клітин. Що стосується загального відсотка жиру, то у жінок норма його вище, ніж у чоловіків.

Дивіться також  Продукти, що прискорюють обмін речовин: ТОП 10 кращих, рецепти і рекомендації