Маргарита Левченко: безопераційна підтяжка обличчя – відео вправи

Говорячи про підтяжки обличчя, багато хто з нас уявляють лікарню, операцію, довгий відновлювальний період і інші неприємні наслідки цієї процедури. Але мало хто знає, що підтяжка обличчя може бути і безоперационной. Про те, що це за звір такий і чим він ефективний, ми розповімо в цій статті. А ще поговоримо про гуру цього напряму — тренера Маргариті Левченко і безоперационной підтяжки особи, яку вона розробила.

Детальніше про метод

Взагалі кажучи, безопераційна підтяжка обличчя – це особлива категорія косметологічних процедур, спрямованих на поліпшення шкіри, усунення провисання тканин, повернення чіткості контурів особи без хірургічного втручання.

Існує кілька видів безоперационной підтяжки обличчя:

  • Апаратна – здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання, яке впливає на шкіру мікрострумами, лазерними променями або радіохвилями.
  • Ін’єкційна – введення під шкіру спеціальні препаратів, які покращують тонус шкірних покривів і тим самим сприяють омолодженню.
  • Ліфтинг біосумісними нитками, які допомагають обвислим тканин прийняти нове положення.
  • Глибокий пілінг, який допомагає “знімати” верхні шари шкіри.
  • Мануальна практика – особливий масаж, який активізує обмінні процеси в тканинах шкіри.
  • Методики фейсбілдінга, куди входить в тому числі і «Безопераційна підтяжка обличчя» Маргарити Левченко.

Основне перевагу останнього виду перед усіма іншими – доступність. Посудіть самі: будь салонні процедури, масажі, ін’єкції і так далі – це недешеве задоволення, яке носить тимчасовий ефект. А значить, вам доведеться платити за «молодість» знову і знову. В той час, як тренуватися за методикою Маргарити Левченко можна в домашніх умовах і абсолютно безкоштовно. А результат буде нітрохи не гірше – гарантуємо!

Дивіться також  Фейскультура Тетяни Чекаловой: відео вправи для шиї та обличчя