Маргарита Левченко: безопераційна підтяжка обличчя – відео вправи

Говорячи про підтяжки обличчя, багато хто з нас уявляють лікарню, операцію, довгий відновлювальний період і інші неприємні наслідки цієї процедури. Але мало хто знає, що підтяжка обличчя може бути і безоперационной. Про те, що це за звір такий і чим він ефективний, ми розповімо в цій статті. А ще поговоримо про гуру цього напряму — тренера Маргариті Левченко і безоперационной підтяжки особи, яку вона розробила.

Детальніше про метод

Взагалі кажучи, безопераційна підтяжка обличчя – це особлива категорія косметологічних процедур, спрямованих на поліпшення шкіри, усунення провисання тканин, повернення чіткості контурів особи без хірургічного втручання.

Існує кілька видів безоперационной підтяжки обличчя:

 • Апаратна – здійснюється за допомогою спеціалізованого обладнання, яке впливає на шкіру мікрострумами, лазерними променями або радіохвилями.
 • Ін’єкційна – введення під шкіру спеціальні препаратів, які покращують тонус шкірних покривів і тим самим сприяють омолодженню.
 • Ліфтинг біосумісними нитками, які допомагають обвислим тканин прийняти нове положення.
 • Глибокий пілінг, який допомагає “знімати” верхні шари шкіри.
 • Мануальна практика – особливий масаж, який активізує обмінні процеси в тканинах шкіри.
 • Методики фейсбілдінга, куди входить в тому числі і «Безопераційна підтяжка обличчя» Маргарити Левченко.

Основне перевагу останнього виду перед усіма іншими – доступність. Посудіть самі: будь салонні процедури, масажі, ін’єкції і так далі – це недешеве задоволення, яке носить тимчасовий ефект. А значить, вам доведеться платити за «молодість» знову і знову. В той час, як тренуватися за методикою Маргарити Левченко можна в домашніх умовах і абсолютно безкоштовно. А результат буде нітрохи не гірше – гарантуємо!

Чим ще хороша безопераційна підтяжка обличчя з Маргаритою Левченко

В основі методики лежить глибоке розуміння фізіологічних процесів, які відбуваються в організмі кожної людини. Це не дивно – автор Маргарита Левченко сама за освітою медик. Спочатку вона закінчила медучилище і працювала медсестрою, потім, додатково, масажні курси і в якості завершального акорду – медичну академію імені Лесгафта. Саме після отримання вищої медичної освіти Маргарита зайнялася розробкою оригінальних методик лікувального масажу для особи. Кращий приклад їх ефективності – сама Маргарита Левченко. Їй вже за п’ятдесят, але більше сорока дати неможливо.

Дивіться також  Домашні вправи для рук: щоб не висіла шкіра - для жінок

Суть методики «Безопераційна підтяжка» Маргарити Левченко – щодня виконувати спеціальну гімнастику для обличчя. Щоб ефект був позитивним і стійким, досить присвячувати цьому всього десять хвилин в день. Щоб закріпити результат, Маргарита рекомендує виконувати спеціальний масаж – коли вмиваєтеся, наносите і знімаєте макіяж. Причому силові дії на шкіру тут виключені: рухи повинні бути акуратними і м’якими.

Якщо суворо дотримуватися рекомендації автора, вже через три тижні ви побачите позитивні зміни.

Але про все краще впізнавати з перших рук. Відео про безоперационной підтяжки обличчя з Маргаритою Левченко допоможе краще зрозуміти суть методики:

Автор робить акцент на тому, що необов’язково чекати, коли на обличчі з’являться зморшки – краще попередити їх появу. Займатися по урокам Левченко можна з досить юного віку – 23 років. Ну а вже після 35 сам Бог велів кожній жінці щодня “тренувати своє обличчя.

«Підтяжка» обличчя від Маргарити Левченко: основні правила

Щоб вправи принесли максимальну користь. потрібно дотримуватися ряд нехитрих рекомендацій, складених особисто тренером:

 • Краще всього виконувати гімнастику вранці.
 • В цілому слід займатися не більше 10 хвилин.
 • Тренуватися слід кожен день.
 • Кожну вправу слід повторювати від 4 до 6 разів.
 • Курс – не менше трьох тижнів (якщо менше, можете просто не помітити ефекту).
 • Перед тим, як приступити до занять, потрібно зняти макіяж, вмитися, ретельно вимити руки.
 • Виконувати тренування потрібно сидячи, спина пряма, плечі розслаблені.
 • Краще всього тренуватися перед дзеркалом.
 • Якщо після гімнастики будете виконувати масаж по системі Левченко, допускається використання масел або крему (наприклад, Маргарита рекомендує персикове масло для особи).

Рекомендації вивчені, і ви готові до тренування? Тоді вмикайте відео Маргарити Левченко для безоперационной підтяжки обличчя – і поїхали!

Дивіться також  Як швидко накачати прес в домашніх умовах - ефективні вправи

За першим, ознайомлювальним уроком відразу слід другій:

Для тих, кому мало двох уроків, пропонуємо інші відео Маргарити Левченко для підтяжки обличчя:

Якщо ви плануєте додати до вправ ще й масаж, тут теж варто врахувати кілька тонкощів. Справа в тому, що до нього є ряд протипоказань, тому виконувати такий масаж можна не всім. Для початку відвідайте лікаря і переконайтеся, що не більше тромбозом, захворюваннями шкіри, судин і серця, гострою печінковою недостатністю, хворобами щитоподібної залози. Також масаж протипоказаний вагітним і годуючим мамам. Не знайшли у себе перерахованих хвороб і станів? Значить, додайте до тренувань масаж – і стаєте ще красивіше!

Прикладаємо відеоурок, як правильно його виконувати:

І не забудьте поділитися з нами своїми приголомшливими результатами, коли пройдете весь курс!