Як правильно сушитися для рельєфу м’язів чоловікам – скидання ваги в домашніх умовах

У бодібілдингу широко відоме таке поняття, як сушіння. Це комплекс заходів, який спрямований на спалювання жирових відкладень і одночасне збереження м’язів. Сьогодні сушаться не тільки професійні культуристи, але і спортсмени-аматори. Це відмінний спосіб знайти ідеальне тіло, «сухе» і рельєфне. Але важливо знати, як правильно сушитися для рельєфу м’язів чоловікам, оскільки програма буде дещо відрізнятися від жіночого.

Як сушитися чоловікові: особливості

Програма спрямована на максимально швидке позбавлення від жиру, не втрачаючи м’язову масу при цьому. У цьому відмінність сушіння від звичайного схуднення, так як у випадку з останнім йдуть і м’язи теж. І рекомендується сушка лише тим, хто регулярно займається спортом і має певну м’язову масу. Щоб почати сушитися, потрібно скорегувати харчування (обмежити жири і вуглеводи, збільшити білки). Також злегка змінюється програма тренувань.

Чоловіки і жінки сушаться дещо по-різному. В цілому, програма схожа, але певні відмінності все ж є:

  • Харчування. Чоловікові потрібно вживати більше білків, ніж жінкам. Дівчатам при цьому важливо достатня кількість клітковини і жирів, так як останні необхідні для нормального функціонування організму.
  • Тренування. Для чоловіків більш важливі силові вправи, які складатимуть основу тренування

Сушитися можна не всім. Дієта, спрямована на спалювання жиру за даною схемою, протипоказана при цукровому діабеті, захворюваннях нирок, печінки, підшлункової залози, травного тракту.

Дивіться також  Програма тренувань для сушіння тіла: вправи для чоловіків