Як прибрати жир з ніг і сідниць і позбутися від нього надовго

Стрункі, красиві та стрункі ноги – це те, що завжди у моді. Тому дівчата так активно намагаються стати їх володарками. Як прибрати жир з ніг — вони задаються питанням. Це цілком можливо, але потрібна комплексна і регулярна робота над собою.

Причини жиру на ногах

Перед тим як позбутися від жиру на ногах, потрібно зрозуміти, чому він з’являється. Найчастіше жир рівномірно розподіляється по частинах тіла, але є типи фігури, які схильні до відкладів його на конкретній ділянці. Ноги можуть стати проблемною зоною у дівчат з типами фігури «груша» та «пісочний годинник». Інші типи фігури не так активно схильні до відкладення жиру в ногах.

Але справа не тільки в природній конституції. Насправді повні ноги можуть виникнути абсолютно у кожного, і до цього призводять такі фактори:

  • Неправильне харчування. Якщо ви захоплюєтеся фаст-фудом, борошняним і солодким, не дивуйтеся, що у вас повні ноги, а на додачу ще й целюліт.
  • Сидячий спосіб життя. Призводить до того, що м’язи атрофуються, а жир активно відкладається в проблемних зонах.
  • Захворювання ендокринної системи, при яких порушений метаболізм.
  • Інші хвороби, наприклад, проблеми з серцем або варикоз, які можуть спровокувати сильні набряки ніг.

Звідси зрозуміло, що для того щоб прибрати жир з ніг, потрібно переглянути спосіб життя. Якщо ніяких проблем зі здоров’ям у вас немає, то корекції раціону і регулярного виконання вправ буде цілком достатньо.

Дивіться також  Вправи для рук для жінок в домашніх умовах - зміцнення і підтяжка м'язів