Тренажери для схуднення живота і боків

Займаючись спортом, багато дівчат переслідують мету позбутися від негарних боків в області живота і зробити талію стрункою, тонкої і жіночною. Не завжди дієти досить, щоб з цим впоратися – адже ми знаємо, що не обійтися без спорту. Всілякі тренажери для схуднення живота і боків допоможуть підвищити ефективність тренувань. Деякі з них доступні тільки в тренажерному залі, інші ж можна вдало застосовувати і в домашніх умовах. Головне – зрозуміти, які з них підійдуть саме вам.

Тренажери для схуднення живота і боків

Сучасні виробники пропонують нам різні тренажери, щоб прибрати живіт і боки. Щоб зробити правильний вибір, вивчіть асортимент і зрозумійте, що вам підійде. Не все обладнання, призначене для спортзалу, можна використовувати в домашніх умовах. Також потрібно знати, що тренажери поділяються на силові і кардіо.

Кардіотренажери спрямовані на спалювання жиру, швидке схуднення, зміцнення серця. Вони створюють навантаження на кожну з груп м’язів. Силові ж тренажери спрямовані на розвиток і зміцнення тренованої області, набуття рельєфу і збільшення м’язової маси. У тренуваннях бажано поєднувати обидва варіанти вправ – саме в комплексі вони дають максимальні результати. Що стосується тренажерів для схуднення боків, потрібно розглянути кожну з груп окремо.

Кардіотренажер для схуднення живота і боків

У питанні про те, які тренажери прибирають живіт і боки, потрібно розглянути кардіотренажери, без яких схуднути у вас навряд чи вийде. Саме спалювання жиру – основне їх завдання.

1. Степпер

При занятті на степпере ми імітуємо рух по сходах, завдяки чому працюють багато м’язи. Можна зміцнити прес, опрацювати стегна, ікри і сідниці, а також спалити досить багато калорій. Півгодини занять на такому тренажері допоможуть позбутися приблизно 270 ккал. Одна з переваг степерів в їх доступною ціною і компактності, що робить їх чудовим вибором для домашнього використання.

2. Велотренажер

Велотренажер чудово навантажує прес, сідниці і стегна. Одна з переваг його в тому, що завдяки сидячого положення коліна не отримують зайвого навантаження. Спочатку рекомендується займатися протягом двадцяти хвилин, а потім поступово збільшувати цю тривалість, доводячи її до години. Для досягнення максимальних результатів в схудненні можете встати з сидіння і крутити педалі в положенні стоячи.

Дивіться також  Гімнастика для обличчя: відео з Галиною Дубініної

3. Гребний тренажер

Дуже компактний і доступний тренажер, який, як зрозуміло з назви, імітує схожі з веслуванням руху. В процесі роботи з ним напружуються всі групи м’язів, і час такого тренування середньої інтенсивності допомагає спалити до 550 ккал. Спочатку рекомендується займатися недовго — протягом п’яти хвилин, і з часом збільшувати цей час. Для тих, хто хоче поліпшити фігуру, цей тренажер може стати незамінним помічником.

4. Еліптичний тренажер

Чудовий варіант для комплексної тренування. Передбачає імітацію спортивної або лижної ходьби, завдяки якій задіяні всі м’язи. Корисний тренажер не тільки для схуднення, але і для розробки суглобів.

5. Бігова доріжка

Один з найпопулярніших тренажерів в будь-якому фітнес-центрі. Багато купують бігові доріжки додому, але для цього потрібно багато простору. Регулювати навантаження на доріжці можна двома способами: змінюючи швидкість або коригуючи ступінь нахилу.

Не рекомендується займатися на кардіотренажерах довше години, але і короткі тренування для спалювання жиру не підійдуть. Починати рекомендується з прогулянкового кроку на доріжці, що дасть можливість плавно розім’яти м’язи і підготувати їх до майбутніх навантажень. Кардіотренажерам варто присвячувати близько трьох разів на тиждень. Займаючись, контролюйте частоту серцебиття. Відніміть від цифри 220 величину вашого віку – ви отримаєте верхню межу пульсу. В процесі кардіотренування величина частоти серцебиття повинна становити близько 60-70% від отриманого показника.

Силові тренажери для схуднення живота і боків

Прибрати живіт і боки в тренажерному залі допоможуть різні силові тренажери. Не варто думати, що тим, чия мета схуднути, вони ні до чого – це в корені не так, адже м’язи повинні бути міцними і перебувати в тонусі – тоді процеси спалювання жиру будуть проходити швидше, а зовнішній вигляд тіла буде значно естетичніше. Розглянемо найпопулярніші пристосування з даної категорії.

1. Хула-хуп

Це ідеальний варіант для тих, хто хоче позбутися від боків і «зробити» талію. Хула-хуп дуже комфортний, так як крутити його можна за прослуховуванням музики, переглядом фільму або навіть брати його з собою в поїздку. Саме тому це дуже популярні домашні тренажери для схуднення живота і боків. Існують різні обручі від найпростіших до обважнених, оснащених масажними кульками. Масажуючи проблемну область, хула-хуп сприяє активному спалюванню жиру і бореться з целюлітом. Крутити його рекомендується не менше 15 хвилин в день – це допоможе підтримувати себе у формі.

Дивіться також  Бодіфлекс для живота і боків - гімнастика для схуднення на відео

2. Фітбол

Цей величезний м’яч – чудове пристосування, як силових, так і для аеробних тренувань. Його можна застосовувати для качання преса, віджимань, розтяжки і так далі. Одна з переваг його в тому, що заняття з його застосуванням стають більш веселими і приємними. Стрибаючи на фітболі, ми серйозно навантажуємо прес і активно худнемо. Насправді існують цілі комплекси вправ з цим чудовим пристосуванням, які спрямовані на різні цілі. Вибирайте те, що підходить саме вам, і займайтеся з користю і задоволенням.

3. Диск «Грація»

Являє собою обертовий круг, на який треба встати і крутитися в різні боки. При скручуванні тулуба м’язи напружуються, активно йдуть саме боки. Займатися рекомендується не менше 15-20 хвилин. Якщо ви хочете створити силове навантаження, вибирайте оснащений еспандером диск. Він чудово допомагає опрацювати і м’язи преса, і плечовий пояс.

4. Ролик для преса

Ще один нехитрий тренажер, призначений саме для роботи з животом. Його потрібно тримати двома руками і катати по підлозі в позиції планки. На перший погляд здається, що все просто, але насправді м’язи в процесі такого заняття працюють дуже і дуже активно.

5. Лава для преса

Вибираючи, який тренажер допоможе прибрати живіт і боки, не забувайте займатися на лавці, призначеної саме для цього. Представляє вона збій плоску поверхню, оснащену ножним кріпленням. Існують ускладнені варіації, де тулуб скручується. Вони максимально опрацьовують живіт і спину. Завдяки регулярним тренуванням ви зможете підтягнути фігуру і зменшити боки. Починати краще з більш простих вправ, і поступово ускладнювати їх.

6. Блочний тренажер

Являє собою металеву конструкцію, що дозволяє виконувати вправи з підйомом ваги і регулювати ступінь тяжкості. Для рук існує спеціальна рукоятка або канат. Тренажер ефективно опрацьовує спину і живіт, допомагає боротися з боками. Рекомендується виконувати вправи в кілька підходів з перервою приблизно в п’ять хвилин.

Дивіться також  Фейсбілдінг: вправи для обличчя в домашніх умовах з картинками і відео

7. Тренажер AB Circle Pro

Вправи на цьому тренажері припускають скручування тулуба в різні сторони в положенні стоячи на колінах. У них немає нічого складного, а от ефект чудовий.

Як ми вже говорили, силові і кардіо тренажери рекомендується поєднувати. Якщо у вас є зайвий жир, і ви будете працювати тільки з силовим обладнанням, можливо, ви накачаєте м’язи, але під шаром жиру вони все одно не буде видно. Крім того, талія може ще більше збільшитися в об’ємі.

Вибротренажеры для схуднення живота і боків

Популярні зараз вібромасажери або ж вибротренажеры для схуднення живота і боків. Популярність вони отримали через те, що обіцяють відмінні результати з мінімумом зусиль. Але чи все так добре насправді?

Вибротренажеры забезпечують масажний ефект, що покращує кровообіг і прискорює процеси жиросжигания. Також це призводить до очищення клітин організму від шлаків і різних продуктів життєдіяльності до стимуляції лімфатичної системи, що виводить зайву рідину. Завдяки цьому результати застосування таких тренажерів дійсно є. Але врахуйте, що самі по собі вони не здатні розщепити жир – вони можуть доповнити інші ваші зусилля, але, застосовуючи тільки їх, ви не схуднете.

Які саме тренажери вибирати для схуднення боків і живота – вирішувати лише вам. Звичайно, якщо ви займаєтеся в домашніх умовах, можливості для вибору у вас менше, ніж в тренажерному залі, але, тим не менш, організувати повноцінні результативні тренування можливо. Пам’ятайте, що запорука успіху – поєднувати силову і кардионагрузку. Що стосується новомодних вибромассажеров, то їх можна використовувати як доповнення в своїй програмі.

Відео-тренування на тренажерах для схуднення живота і боків