Як прибрати жир зі спини в домашніх умовах за короткий термін – поради та вправи для жінок

При наявності зайвого жиру він буде відкладатися не тільки на животі, але і ззаду, на спині, під лопаткою та на боках, утворюючи своєрідні «рятувальні кола». Потрібно відзначити, що жир на спині в основному відкладається тільки тоді, коли по всьому тілу є надлишкова маса, тому необхідний комплексний підхід, спрямований на загальне схуднення. Тоді буде цілком можливо впоратися з тим, як прибрати жир зі спини в домашніх умовах за короткий термін. А тепер розглянемо, що саме для цього потрібно робити.

Як схуднути в спині: загальні рекомендації

Основою такої задачі, як прибрати жир зі спини і боків, повинна стати фізична активність та заняття спортом – саме в поєднанні ці заходи творять чудеса, причому дозволяють схуднути досить швидко. Досить важко схуднути локально в одній тільки області, оскільки вага зазвичай йде рівномірно по всьому тілу. Ну а скорегувати конкретно проблемну ділянку допоможуть силові вправи, спрямовані саме на його опрацювання. До речі, тренуючи спину, ви зможете знизити болю в ній і поліпшити свою гнучкість.

Щоб прибрати жир на спині, вам потрібно будувати свою програму на наступних принципах:

  • Схуднення неможливо без кардіотренувань. Вони є найбільш ефективними для спалювання жиру. Для початку досить присвячувати кардіо 10-15 хвилин в день, поступово збільшуючи цю тривалість у міру того, як підвищується рівень витривалості вашої серцево-судинної системи. Відмінний варіант для кардионагрузок – біг, їзда на велосипеді, плавання. Також полюбите ходити пішки і підніматися по сходах ногами замість ліфта. Кардіо чудово покращує обмінні процеси, сприяє жіросжіганію по всьому тілу. Якщо говорити про те, що корисно для спини, то це може бути веслування, бокс або еліптичний тренажер.
  • Силові тренування також дуже важливі для побудови м’язів і спалювання жиру. Якщо ви хочете підтягти спину, варто робити акцент на вправи саме для цієї області. Вони допоможуть повернути м’язам тонус, укріпити їх, сформувати красивий силует.
Дивіться також  Кроссфіт: програма тренувань для чоловіків на відео

Однак пам’ятайте, що при наявності зайвої ваги тільки силові вправи без кардіо будуть неефективними, так як м’язи під жиром просто не буде видно. Тому потрібно поєднувати обидва ці види активності.

  • У комплексі силових тренувань будуть корисні такі вправи, як подъемы гантелей, тяга штанги в нахилі, підтягування, а також розтяжка. Поступово кількість повторень і підходів потрібно збільшувати.
  • Також не обійтися без правильного харчування. Не потрібно морити себе голодом і жорсткими дієтами – краще дотримуватися правильного збалансованого харчування. Вам необхідно створити дефіцит калорій для схуднення. Якщо він буде складати близько 500 ккал, то ви зможете втрачати 1-2 кг в тиждень без особливих зусиль. Важливо виключити з раціону всілякі шкідливості і збагатити його дійсно корисними для здоров’я і для фігури продуктами.