Гімнастика для обличчя від зморшок: відео вправи дивитися в домашніх умовах

Бути вічно молодою – хіба не про це мріє кожна жінка? Але час невблаганно, і уникнути появи вікових змін не вдавалося ще нікому. Правда, кому-то в цьому плані щастить більше, комусь- менше. Але необов’язково сидіти і сподіватися на диво – можна взяти долю своєї шкіри у власні руки, і якщо не повністю подолати вікові зміни, то хоча б зробити їх набагато більш непомітними. Як? Допоможе гімнастика для обличчя від зморшок. А ми розповімо, як її правильно виконувати, як підготуватися до вправ і які нюанси обов’язково врахувати. Нікуди не йдіть!

Що це за звір такий – гімнастика для обличчя та шиї від зморшок?

Гімнастика для особи, яку також називають фейсбілдингом, вперше заявила про себе в тридцятих роках минулого століття. І відразу завоювала велику популярність серед представниць прекрасної статі – за простоту, доступність і ефективність. Поступово вона удосконалювалася, фітнес-тренери створювали нові і нові комплекси вправ для обличчя від зморшок, і сьогодні існує безліч різноманітних методик їх виконання. Правда, суть фейсбілдінга за 80 років існування не змінилася.

Всі існуючі вправи проти зморшок можна розділити на дві умовні групи:

  • М’які підтримують – вплив на м’язи не дуже сильне, зате вони дають потужний накопичувальний ефект. Такі вправи допомагають підтримувати потрібний рівень тонусу шкіри на обличчі.
  • Силові вправи для м’язів обличчя проти зморшок – включають підвищені навантаження і незвичні для лицьових м’язів руху. Силові вправи м’язи вводять в стан стресу, що активізує відновлювальні процеси і, як наслідок, підвищує еластичність шкіри. Але варто врахувати, що силова гімнастика для обличчя від зморшок призначена для жінок від 35-40 років – більш юним панянкам виконувати її не рекомендується.
Дивіться також  Як зробити плоский живіт в домашніх умовах і досягти результату за місяць

Ну і переходити до “важкої артилерії” відразу не варто в будь-якому випадку – почати осягати гімнастики для обличчя слід з найпростіших вправ, поступово збільшуючи навантаження.