Як прибрати обвислий живіт в домашніх умовах: вправи для підтяжки шкіри висячої

Обвисла шкіра на животі – явище, яке турбує багатьох. Існує маса причин, які до нього призводять. Але боротися з цією проблемою можна, правда, вона вимагатиме чимало роботи над собою і комплексного підходу.

Причини в’ялої шкіри на животі

Якщо у вас обвисла шкіра на животі, то спочатку потрібно розібратися, яка причина до цього призвела. Це може бути як один фактор, так і їх комплекс:

  • Вагітність. В’ялість шкіри на животі після пологів пояснюється тим, що матка в процесі вагітності збільшується, здавлює і розтягує м’язи преса. У результаті шкіра разом з м’язами втрачає еластичність. Проблема може ускладнитися, якщо пологи проходили з кесаревим розтином.
  • Швидке схуднення. Шкіра на животі обвисли після схуднення – це досить поширене явище, оскільки шкіра не встигає звикнути до змін, пов’язаних з різким скиданням ваги, і стає в’ялою.
  • Недолік фізичної активності. Провокує атрофію м’язів і уповільнення метаболізму.
  • Неправильне харчування. Фаст-фуд, газовані напої, солодке, жирне, борошняне – всі ці продукти прямо призводять до в’ялості шкіри, тому перегляд раціону – одна з важливих заходів боротьби з такою проблемою.
  • Вікові зміни. З часом організм виробляє менше речовин, необхідних для підтримання пружності шкіри, і у результаті стан її погіршується.
Дивіться також  План схуднення: меню на тиждень, 2 програми тренувань, додаткові методики