Фитомуцил для схуднення: склад, інструкція по застосуванню, аналоги

Як працює Фитомуцил для схуднення і як правильно його вживати. Вибір з кількох варіантів: Норм, Форте, Слім Смарт, Дієт Формула, Холестенорм — що краще? PharmaMed — фармацевтичний концерн з Канади, відомий на російському ринку з 1995 року.

Як працює Фитомуцил для схуднення і як правильно його вживати. Вибір з кількох варіантів: Норм, Форте, Слім Смарт, Дієт Формула, Холестенорм — що краще?

PharmaMed — фармацевтичний концерн з Канади, відомий на російському ринку з 1995 року. Виробляє вітамінно-мінеральні комплекси і біодобавки, які у багатьох на слуху: lady’s formula, Life formula, Diet formula та інші. Її продукції довіряють, так як вона відрізняється натуральним складом, оздоровчою дією і високою якістю. Зокрема, великим попитом користується Фитомуцил — БАД для схуднення, який випускається в різних варіантах і відрізняється від подібних йому препаратів. Чим саме — це і належить з’ясувати.

Дія на організм

Основа Фитомуцила — рослинна клітковина. Потрапляючи в шлунок, вона вбирає рідину і збільшується в об’ємі, заповнюючи весь простір слизовим гелем. Він змішується з каловими масами і розм’якшує їх, що стимулює перистальтику, активує моторну і евакуаторну функції товстого кишечника. Так вирішується проблема запорів. Подібний механізм проносної дії відрізняється мінімальною травматичністю, так як стінки шлунка не дратуються.

Паралельно забезпечується відчуття тривалого насичення: людині здається, що шлунок повний, і йому не хочеться їсти. Це усуває ризик переїдання і дозволяє знизити обсяги споживаних порцій і загальну добову калорійність. Вуглеводи і жири зустрічають на своєму шляху бар’єр у вигляді клітковини, що теж сприяє схудненню.

Так що Фитомуцил надає активну фармакологічна дія:

  • покращує травлення: позбавляє від здуття живота, метеоризму, тяжкості та дискомфорту в області шлунка;
  • нормалізує кишкову мікрофлору;
  • надає проносне дію, усуваючи запори;
  • очищає кишечник від шлаків, канцерогенів і токсинів;
  • зменшує апетит;
  • знижує ступінь всмоктування вуглеводів і жирів;
  • нормалізує цукор;
  • знижує рівень холестерину.

Нормалізація травлення призводить не тільки до схуднення: в результаті поліпшується стан шкіри, нігтів і волосся. Ця цінна властивість Фитомуцила, так як зазвичай процес зниження ваги супроводжується протилежними ефектами. Таке благотворну дію на ШКТ згодом проявляється зміцненням імунітету і профілактикою онкологічних захворювань.

На замітку. Практично всі корисні властивості Фитомуцила обумовлені дією клітковини на кишечник. Ті, хто займається спортом, повинні знати, що її не можна вживати протягом години після тренування. Вона заважає всмоктуванню вуглеводів і білків, які необхідні в цей період для відновлення організму. Майте це на увазі.

Дивіться також  Лазерний ліполіз: що це таке, механізм дії, протипоказання