Як прибрати підшкірний жир з живота чоловікові – правила ефективного спалювання

Наявність жиру на животі псує чоловічу фігуру, робить її непропорційною. Крім того, це не самий корисний фактор, що впливає на стан здоров’я, тому схуднення — турбота і про нього теж. Не всім відомо, як прибрати підшкірний жир з живота чоловікові. Насправді все досить просто – потрібно лише переглянути свій спосіб життя, скорегувати харчування і почати займатися спортом. Але для початку з’ясуємо, звідки береться зайвий жир.

Причини появи зайвого підшкірного жиру на животі

Жир, як відомо, буває підшкірним і внутрішнім (вісцеральним). Перший знаходиться безпосередньо під шкірою і видно неозброєним оком. Другий розташовується ближче до внутрішніх органів. Обидва виду жиру необхідні організму і виконують важливі функції: захисну, резервну і так далі. Однак при надлишку підшкірного жиру він провокує не тільки погіршення фігури, але погіршення роботи серця, судин, збільшення навантаження на кінцівки і підвищення ризику багатьох захворювань.

Причини зайвого жиру у чоловіків на животі цілком очевидні. Це переїдання, зловживання шкідливою їжею і спиртними напоями, недолік фізичної активності. Потрібно зауважити, що в організмі чоловіка менше жиру, ніж в жіночому – так закладено природою, тому і боротися з ним легше. М’язова маса у чоловіків збільшується

Впоратися з тим, як спалити підшкірний жир на животі чоловікові, зважаючи на сказане вище не так вже складно. Просто важливий комплексний підхід – правильне харчування, а також вправи, які повинні поєднувати і силову, і кардионагрузку. Можна використовувати й інші методи, наприклад, спеціальні спортивні схуднення.

Дивіться також  Дієта на висівках для схуднення: меню, рецепти, протипоказання