Радіочастотна ліпосакція на апараті Body Tite: ефективність, як проводиться, наслідки

Вам потрібна найефективніша та інноваційна методика, що рятує за 1 сеанс від 5 літрів жиру? Тоді дізнайтеся, як проводиться радіочастотна (радіохвильова, RF) ліпосакція. З метою усунення жирових відкладень на проблемних частинах тіла багато жінок вибирають радіочастотну ліпосакцію (RFAL).

Вам потрібна найефективніша та інноваційна методика, що рятує за 1 сеанс від 5 літрів жиру? Тоді дізнайтеся, як проводиться радіочастотна (радіохвильова, RF) ліпосакція.

З метою усунення жирових відкладень на проблемних частинах тіла багато жінок вибирають радіочастотну ліпосакцію (RFAL). Це інноваційна методика, у якій є ряд переваг перед іншими подібними технологіями корекції фігури. Якщо від неї хтось і відмовляється, то тільки з причини високої вартості сеансів, яких зазвичай потрібно кілька.

В чому суть?

Радіочастотна (вона ж радіохвильова) ліпосакція — це апаратна процедура щодо усунення підшкірних жирових відкладень, які псують фігуру неприємними складками. Здійснюється вона за допомогою спеціального пристрою, який називається Body Tite. Технологія RFAL інноваційна, тому в ній не тільки враховані, але і усунені недоліки методів, які використовувалися до неї. Практично не вимагає хірургічного втручання.

Body Tite — косметологічний апарат, який є одночасно електрохірургічний інструментом. Настроюється і контролюється комп’ютером, підключеним до високочастотного генератора. Він під’єднується до мережі і перетворює змінний струм в високочастотний, а потім за допомогою біполярної насадки подає до тканин проблемної ділянки тіла. Біполярна головка являє собою 2 електрода.

Внутрішній електрод у вигляді довгої сталевої голки вводиться в жирову тканину через міні-прокол (діаметр — не більш 2 мм), нагріває її (максимальна температура — 40 °С), «розплавляє», а потім видаляє з організму зруйновані адипоцити, які звільнилися шлаки і токсини.

Зовнішній електрод дозволяє регулювати подачу струму і виконує функцію термодатчика, подає струм на шкіру, змушуючи клітини скорочуватися, — це робить її пружною, що дозволяє вирішити головну проблему — в’ялість і обвисання після ліпосакції.

Коригується практично будь-яка проблемна зона, причому для кожної застосовується своя насадка:

  • безпосередньо Body Tite здійснює ліпосакцію живота, талії, грудей, сідниць, стегон, рук;
  • Neck Tite коригує лінії шиї та підборіддя;
  • Face Tite формує чіткий овал обличчя, гарно окреслює щоки і скули.
Дивіться також  Як прибрати шкіру живота після схуднення і повернути їй пружність

В залежності від площі проблемної ділянки і «ювелирности» роботи (якщо вона проводиться у важкодоступних місцях) вартість коливається від $85 до $850.

Подібне технологічне оснащення робить радіочастотну ліпосакцію малотравматичной і безпечною процедурою для схуднення і корекції фігури.