Як прибрати розтяжки на ногах і від чого вони там з’являються – найкращі поради

Красиве тіло – не розкіш, а невід’ємний атрибут людини, який себе поважає. На жаль, багато факторів схильні псувати фігуру і шкіру. Наприклад, розтяжки, які з’являються з різних причин, і завжди завдають власникові психологічний дискомфорт. Багато жінок, помічаючи у себе розтяжки на ногах, не знають, як від них позбутися.

Що являють собою розтяжки на ногах

Розтяжки або стриї – поширена причина комплексів щодо свого тіла. Звичайно, їх можна сховати під одягом, але ж не будеш протягом цілого дня ходити в штанах.

Напевно ви знаєте, як виглядають розтяжки на ногах. Зовні вони представляють собою тріснуті шкірні покриви, мають рвані краї і подлатанные сполучною тканиною.

Нещодавно з’явилися стрії зазвичай злегка опуклі. Це червоні розтяжки на ногах. Надалі вони біліють. Варто відзначити, що чим раніше почати боротьбу з розтяжками, тим простіше їх видалити застарілі стрії в цьому плані набагато складніше.

Багато жінок сподіватися, що розтяжки стануть непомітними, якщо засмагнути. На жаль, цим проблему не вирішиш, оскільки якщо розтяжка з’явилася, то стався розрив шкіри, відповідно процес вироблення меланіну не проходить.

Розтяжки можуть з’явитися на будь-якій ділянці шкіри, але найчастіше можна побачити їх на животі, грудях, сідницях, стегнах і ногах. Розтяжки мають довгасту форму і схожі на шрами. Якщо ж провести по них пальцем, то створиться враження, що він як би провалюється в глибоку канаву.

Фото розтяжок на ногах допоможуть вам зрозуміти, як вони виглядають.

Дивіться також  Апаратне схуднення: найбільш ефективні процедури, особливості, плюси і мінуси