Рибячий жир для схуднення: який краще вибрати і як приймати

Наскільки ефективний рибячий жир для схуднення: чи сприяє ця біодобавка зниженню ваги. 3 рейтингу брендів. Який краще вибрати і як правильно пити? Сучасний ринок біодобавок пропонує для схуднення такий широкий асортимент, що важко вибрати з першого разу щось вартісне і ефективне.

Наскільки ефективний риб’ячий жир для схуднення: чи сприяє ця біодобавка зниженню ваги. 3 рейтингу брендів. Який краще вибрати і як правильно пити?

Сучасний ринок біодобавок пропонує для схуднення такий широкий асортимент, що важко вибрати з першого разу щось вартісне і ефективне. Але є один засіб, яке відоме з незапам’ятних часів, багато хто до цих пір пам’ятають специфічний смак і як батьки змушували його пити для зміцнення здоров’я.

Сьогодні риб’ячий жир несподівано став використовуватися в дієтології, а також виробництві спортивного харчування, що затребуване в бодібілдингу. Чи є в такому вживанні зерно раціональності?

Механізм схуднення

Відразу варто обмовитися, що питання, сприяє риб’ячий жир схудненню чи ні, вже вирішувалося науково-дослідним шляхом. Проводили випробування, які не показали особливої ефективності даного препарату. Однак у людей, які його приймали, здоров’я по багатьом показникам виявилося краще. І тим не менше результати досі залишаються спірними і викликають у багатьох недовіру.

Якщо розглядати чисто теоретично, то риб’ячий жир цілком придатний для схуднення. Адже він збагачений тими самими омега-3-кислот, які складають основу багатьох Бадів для зниження ваги. В організмі вони регулюють рівень холестерину та інсуліну, від яких залежить відкладання жирів про запас:

  • запобігають накопиченню жирових відкладень при надлишку калорій в раціоні;
  • перетворюють їх в енергію, яку потрібно обов’язково витратити з користю на тренуванні;
  • захищає м’язову масу від «з’їдання» в період голодування.

Так що чисто теоретично риб’ячий жир позитивно впливає на схуднення. Правда, на практиці його ефективність виявляється мізерно мала. Навіть при правильному харчуванні і регулярних заняттях спортом результати за місяць навряд чи будуть перевищувати 4 кг.

Це пов’язано ще і з тим, що омега-3-кислот в сучасних БАДах не так багато, а пити їх протягом тривалого часу не всім до вподоби, коли ринок пропонує стільки смачних аналогів — від льодяників до коктейлів. Зате останні не зможуть надати такої користі для здоров’я, як бурштинові капсули.

По сторінках історії. Вперше риб’ячий жир в якості добавки до їжі став використовуватися норвезькими рибалками. До цього його застосовували виключно в промислових цілях: на шкіряних заводах, рудниках, у фарбувальній справі, для приготування мила.

Дивіться також  Чому від пива росте живіт у чоловіків і жінок - основні причини