Як сісти на дієту якщо немає сили волі, як змусити себе

«Не можу сісти на дієту – немає сили волі», – цю фразу можна почути від більшості людей, які страждають зайвою вагою. І в цьому, загалом-то, немає їх вини: багаторічну звичку не обмежувати себе в споживанні їжі неможливо викорінити по клацанню пальців. Але все-таки переламати звичний хід речей можливо – головне правильно себе налаштувати. Сьогодні ми поговоримо про те, як змусити себе сісти на дієту, яка буде вам по силам і врешті-решт принесе бажаний і заслужений результат.

З чого почати дієту: визначаємо мету

Не поспішайте затарюватися селерою і абонементами у фітнес-зали – це все буде трохи пізніше. Перше, з чого варто почати дієту для схуднення, – встановити для себе, якого саме результату ви хочете досягти, побачити свою мету. Одна справа – втратити кілька кілограмів, і зовсім інша – кілька десятків.

Чесно дайте відповідь самій собі, не прикрашаючи дійсність і не критикуючи себе понад міру, скільки у вас зайвого. Уявіть своє життя після схуднення – що вам дасть нова форма, які емоції принесе, які плани і мрії ви першим ділом реалізуєте в новому тілі. Відповіді на ці питання стануть вашою підтримкою в ті моменти, коли буде особливо важко дотримуватися дієти.Заведіть щоденник, в якому будете вносити дані про те, що їсте, – це допоможе вам виробити систему харчування.

Як показує практика, сісти на дієту, якщо немає сили волі, набагато простіше, якщо тебе хтось контролює. І в даному випадку незалежний суддя – ви самі. Про те, як правильно оформити щоденник і яку інформацію в нього вносити, написано тут.

Шукайте мотивацію і в інших речах – наприклад, власних “струнких” фото, а якщо таких немає – фотографіях кумирів. Купіть собі нові шикарні джинси на пару розмірів менше – бажання влізти в улюблену річ теж деколи здатна згорнути гори.

Дивіться також  Калорійність яєчні, смаженої з беконом або ковбасою