Японська дієта на 7 днів: меню бессолевое (таблиця)

Японці – народ з неправильними харчовими звичками. Саме тому серед них вкрай мало людей із зайвою вагою. Тому і багато дієти для схуднення ґрунтуються на традиціях цієї країни. Японська дієта на 7 днів, так само як і її двотижневий варіант, дозволить швидко і безпечно позбутися від зайвих кілограмів і закріпити отриманий результат на довгий час.

Суть та принципи японської дієти

Японська дієта на 7 днів досить проста, але важливо чітко слідувати всім правилам. Щоб скрасити час обмежень в раціоні і не зірватися, спробуйте витримати дієту в східному стилі. Їжте паличками, слухайте музику, дивіться фільми Сходу. Так дієта стане цікавіше і здасться простіше.

Перед тим як починати дотримуватися режиму для схуднення, за пару днів бажано обмежити вживання солі та м’яса, їсти овочі і відварений рис, пити багато рідини. Це допоможе підготувати організм.

Основні принципи дієти зводяться до наступного:

  • Необхідна чітка послідовність. Змінювати раціон не можна. Меню японської дієти на 7 днів було розроблено так, щоб не тільки схуднути, але і закріпити отримані результати. Не можна змінювати послідовність днів, черговість прийомів їжі.
  • Заміна одних продуктів іншими також виключається. Хіба що можна замінювати білокачанну капусту шпинатом і навпаки і пити томатний сік замість томатів.
  • Заборонено цукор, солодке, борошняне, здобне, мед.
  • Японська безсольова дієта на 7 днів забороняє вживати сіль. Це допоможе вивести з організму зайву рідину, що допоможе позбутися від набряків і зайвої ваги.
  • Необхідно пити багато рідини. За день випивайте не менше двох літрів негазованої води. Чай, кава та інші напої в цей обсяг не включаються.
  • Японська дієта може тривати 7 або 14 днів. Варіант, який краще вибрати, буде залежати від того, скільки у вас зайвої ваги. Якщо кількість його велика, варто віддати перевагу більш тривалу дієту. Якщо ж вас турбує лише кілька зайвих кілограмів, буде достатньо дієти на 7 днів.
  • Не можна збільшувати терміни дієти. Вона не повинна тривати більше двох тижнів.
  • Дуже важливий плавний вхід в дієту і вихід з неї. День до дієти ви можете зробити розвантажувальний або позбавити себе вечері – це допоможе підготувати організм. Вихід також повинен бути поступовим. Плавно повертайтеся до звичного раціону, обережно вводячи в раціон нові продукти.
Дивіться також  Скільки вуглеводів в кавуні, яка у нього калорійність

Дієта не тільки допомагає схуднути, але і дає можливість розігнати обмін речовин, переглянути свої харчові звички. Меню цілком просте і звичне для нас, тому організм повинен легко адаптуватися до запропонованої системи живлення.

Тим не менш, не все так просто. Калорійність раціону буде досить низькою, що може спровокувати погіршення самопочуття, слабкість і навіть втрату свідомості. Саме тому один тиждень – оптимальна тривалість дієті. Вагітним і годуючим мамам дієта протипоказана. Інакше можна втратити молоко і позбавити плід необхідних йому поживних компонентів.