Ін’єкції для схуднення живота, чи можна їх робити в домашніх умовах

Як тільки з’явилося сонечко і настали теплі дні, жінки починають замислюватися над своїм зовнішнім виглядом. Особливо їх хвилює область живота і боки. На ринку модних тенденцій дамам пропонують зробити безпечні для їх здоров’я ін’єкції для схуднення з різними гормонами і вітамінами, які швидко знищать потворні складки.

Мета даної ін’єкції в тому, що з її допомогою пригнічується почуття голоду, а існуючий в організмі жир використовується як джерело енергії. Але в житті все не так. Одних уколов недостатньо, щоб придбати ідеальну фігуру.

Різновиди ін’єкцій:

1. Ліполітичні – у жирову тканину через найтонші голки вводиться фосфатидилхолін – швидко розкладає жир фермент. У природі його називають – лецитин. Це натуральний фермент, який отримують із сої. Зустрічається в якості добавки до їжі. Бере участь у жировому обміні і виробляється печінкою людини.

Все б було добре і чудово, але він не знищує жирову клітину, а тільки виводить холестерин, залишки оболонки клітини. Тому, щоб досягти очікуваного результату, вводять дезоксихолат, який присутній в складі жовчі людського організму і здатний зруйнувати мембрани жирових клітин.

Таким чином відбувається процес перетворення в емульсію звільнилися жирів. Цей метод боротьби не вирішує основної проблеми. Їм можна підкоригувати невеликі ділянки на тілі, які складно прибрати за допомогою однієї дієти або фітнесу. Такими ділянками є повіки, подвійне підборіддя.

2. Уколи з озоном. Це саме популярне останнім часом засіб для боротьби із зайвою вагою. Під шкіру вводяться ін’єкції озону медикаментозного з киснем, іншими словами, активний кисень. Розігнати жирові клітини і вивести токсини з організму можна, в середньому, за 5 процедур.

Також цей спосіб сприятливо впливає на поверхню шкіри, знімає запальний процес за рахунок того, що до складу суміші входить озон, а він є антисептиком. Її можна застосовувати безбоязно і при діабеті, мігрені, гінекологічних захворюваннях, а також алергії.

Дивіться також  Ліпосакція живота в домашніх умовах: як зробити ліпосакцію будинку

3. Мезотерапія – один з небагатьох способів, який бореться з великим зайвою вагою в районі живота. Вищевказані методи вбивають жирові клітини і виводять токсини в будь-якому іншому місці, крім живота. Тут складніше завдання.

Розчин з активнодействующими речовинами вводять на глибину 1,5 см. Приблизно за 7-10 процедур можна досягти очікуваного результату.

Дана процедура протипоказана людям з порушенням роботи ШЛУНКОВО-кишкового тракту, цукровим діабетом, астмою і наявністю злоякісних пухлин.

4. Уколи з гормоном ХГЛ – хоріонічний гонадотропний гормон людини, який виробляється у жінок під час вагітності або застосовується в якості лікування безпліддя. Призначають їх у поєднанні з малокалорійною дієтою (близько 500 ккал).

Існує думка, що він сприяє зменшенню ваги завдяки знищенню жирової тканини, не змінюючи при цьому м’язову масу. Про даному методі всі відгукуються по-різному: комусь він допоміг, а хтось вважає його ефективним і навіть небезпечним через низку побічних дій.

5. Уколи для введення в домашніх умовах. Для проведення процедури потрібно мезороллер – косметологічне пристрій у вигляді валика з мікроскопічними голками на кінці, яке м’яко впливає на тонус шкіри, натуральний і знеболюючий крем, мило і антисептик.

Вимийте під проточною прохолодною водою руки і живіт. Обробіть його антисептиком і нанесіть знеболюючий крем на 30 хвилин. Потім проведіть мезороллером так, щоб вийшло 10 вертикальних і горизонтальних смужок. Потім нанесіть натуральний крем також на 30 хвилин. Крем вибирайте в залежності від поставлених завдань – підвищити пружність шкіри, спалити жир і т. д.

У будь-якому випадку, перш ніж провести якусь процедуру, проконсультуйтеся з лікарем. Тільки він зможе порекомендувати вам і призначити ін’єкції для схуднення, грунтуючись на вашої медичної історії, правильне і грамотне лікування по спалюванню жиру.

Дивіться також  Браслет для схуднення: допомагає чи магнітний браслет для зниження ваги і обміну речовин