Килимок для фітнесу: види, критерії вибору, як зробити своїми руками

Як вибрати килимок для фітнесу: оцінюємо по 9 критеріям. Десятка найкращих брендів допоможе визначитися з моделлю. Огляд різних видів з описом плюсів і мінусів. Наскільки важливим для тренувань є килимок? Чи варто на нього витрачати, або це не більше ніж маркетинговий хід виробників спортивних товарів? І невже є ті, хто купує їх за $50, а то і дорожче? Приблизно такі сумніви хвилюють новачків, які обрали цей вид спорту.

Як вибрати килимок для фітнесу: оцінюємо по 9 критеріям. Десятка найкращих брендів допоможе визначитися з моделлю. Огляд різних видів з описом плюсів і мінусів.

Наскільки важливим для тренувань є килимок? Чи варто на нього витрачати, або це не більше ніж маркетинговий хід виробників спортивних товарів? І невже є ті, хто купує їх за $50, а то і дорожче? Приблизно такі сумніви хвилюють новачків, які обрали цей вид спорту. Для тих же, хто не один рік захоплюється ним, відповіді на подібні питання однозначні й очевидні: потрібен функціональний, і на ньому точно не варто економити.

Функціональність

Килимок для занять фітнесом забезпечує безпеку і комфорт тренувань, виконуючи наступні функції:

  • вбирає піт;
  • забезпечує комфорт занять (на підлозі жорстко і незручно);
  • захищає хребет, коліна, долоні, стопи, голову від травм і хворобливих відчуттів;
  • попереджає застуду в холодну пору року із-за протягів, гуляють по підлозі;
  • піднімає настрій;
  • дорога і стильна річ може послужити непоганою мотивацією для регулярних занять.

У залах вам можуть запропонувати мати загального користування, щоб ви кожен раз не привозили свій з дому. Але подумайте про те, що їх рідко перуть (якщо перуть взагалі) і скільки бактерій з чужих тіл там накопичується. До того ж, при виконанні вправ з позиції лежачи завжди є ризик опинитися головою там, де недавно перебували чиїсь ноги. Ці неприємні моменти можна обійти лише одним способом — придбати власний килимок.

Дивіться також  Розтяжки після схуднення: чому зявляються і як їх прибрати