Зумба для схуднення: особливості фітнес-програми та поради для початківців

Наскільки ефективна для схуднення зумбі, її переваги перед іншими танцями. На чому базується програма фітнес-тренувань: приблизна структура занять. Деякі люди, щоб схуднути, записуються на зумбу. Активні і точні рухи, дотримання ритму, швидкий темп, розвиток пластики — все це сприяє корекції фігури.

Наскільки ефективна для схуднення зумбі, її переваги перед іншими танцями. На чому базується програма фітнес-тренувань: приблизна структура занять.

Деякі люди, щоб схуднути, записуються на зумбу. Активні і точні рухи, дотримання ритму, швидкий темп, розвиток пластики — все це сприяє корекції фігури. За 1 годину заняття, в залежності від його інтенсивності, можна втратити від 500 ккал і вище. До того ж, руху під музику доставляють задоволення і піднімають настрій. Танець входить в програму багатьох фітнес-центрів і має чимало послідовників, число яких зростає з кожним роком.

Історична довідка

Зумба — фітнес-програма, що поєднує в собі аеробіка, латиноамериканські танці і навіть елементи бойових мистецтв.

Була розроблена в 90-х роках XX ст. колумбійським хореографом Альберто Пересом. Допоміг випадок: одного разу інструктор прийшов на заняття, забувши касету з музикою вдома, і був змушений включити те, що було під рукою — мікс з сальси, регеттона і кумбія, якими він захоплювався. Йому прийшло в голову розбавити комплекси вправ рухами з них, і присутні були в захваті і виявили бажання навчитися рухатися так само. З тих пір Альберто став практикувати новий напрям, що отримало широку популярність.

У 2001 році танець зумба був офіційно зареєстрований як фітнес-програма для схуднення. Перес разом з бізнесменами А. Перельманом і А. Агионом став власником Zumba Fitness, LLC — компанії, яка має представництва у багатьох країнах світу щодо підготовки професійних інструкторів.

З миру по нитці. У 2015 році в одному з філіппінських міст протягом півгодини майже 13 000 чоловік одночасно танцювали зумбу як флешмоб. Цей факт був занесений в книгу рекордів Гіннесса.

Дивіться також  Роздільне харчування для схуднення: принципи і правила, меню на тиждень, рецепти