Клізма для очищення кишечника: як робити в домашніх умовах, рецепти розчинів

Дізнайтеся, наскільки корисна клізма для очищення кишечника, як її правильно робити і чи не шкідлива вона. Підберіть для себе рецепт розчину (з маслом або травами). З приводу цієї процедури у медиків немає однозначної думки.

Дізнайтеся, наскільки корисна клізма для очищення кишечника, як її правильно робити і чи не шкідлива вона. Підберіть для себе рецепт розчину (з маслом або травами).

З приводу цієї процедури у медиків немає однозначної думки. Хтось вважає її просто необхідною для регулярного застосування, а хтось критикує за наноситься організму шкоди. Серед обивателів — та ж ситуація: є люди, у яких вона вже увійшла у звичку, а деяким після неї так погано, що вони більше не намагаються повторити експеримент. Ось така вона неоднозначна — клізма для очищення кишечника, поліпшення самопочуття і схуднення. Варто зводити її на п’єдестал, або утриматися від сумнівного заходи? Розбираємося.

Спочатку потрібно розуміти, що очищення кишечника клізмою — це медична процедура з усіма витікаючими наслідками. У неї є показання та протипоказання, вона потрібна для лікування певних захворювань, а найголовніше — її повинен проводити лікар. Але сьогодні всі стали самостійними, і практикувати домашні процедури вважається модно, незважаючи на всі ускладнення та побічні ефекти, які потім виникають.

Наважуючись на чистку організму та схуднення таким способом, реально оцініть свої можливості: не зашкодь ви собі подібної процедури?

Дивіться також  Кільце для схуднення: дія, ефективність, правила носіння та бренди