Батут для схуднення: плюси і мінуси, як правильно стрибати, комплекс вправ

Що таке фітнес-джампінг і як можна використовувати батут для схуднення. Рекомендації по вибору снаряда для домашнього застосування. Зразковий комплекс вправ. Батут багатьма сприймається як спортивно-розважальний снаряд для дітей, щоб вони пострибали і повеселилися, коли зайнятися нічим.

Що таке фітнес-джампінг і як можна використовувати батут для схуднення. Рекомендації по вибору снаряда для домашнього застосування. Зразковий комплекс вправ.

Батут багатьма сприймається як спортивно-розважальний снаряд для дітей, щоб вони пострибали і повеселилися, коли зайнятися нічим. Тим більше, що зараз випускаються компактні міні-моделі, які не займають багато місця і зручні навіть для домашнього користування.

Однак не всі знають, що стрибки на ньому ставляться до акробатики і входять в програму Олімпійських ігор з 2000 року. Ще менше людей в курсі, що вони дали початок цілому напрямку в фітнесі під назвою джампінг. Ось уже близько 15 років тренери пропонують використовувати батут для схуднення: спеціально розроблена система тренувань дозволяє скидати до 3 кг в тиждень.

Що таке джампінг

Джампінг утворено від англійського слова «jumping», що перекладається як «стрибучий». Це фітнес на батуті. Програма занять розроблена чеськими тренерами близько 15 років тому. Відтоді цей напрямок стало популярним по всьому світу.

Спочатку він створювався з метою отримання кардионагрузки, що не має обмежень за віком або статтю. Вправи, що виконуються в момент стрибків, формували і зміцнювали різні групи м’язів. Однак з часом стало зрозуміло, що тренування відрізняються високою ефективністю ще і в плані схуднення.

Після такого відкриття джампінг на батутах отримав нове дихання. У фітнес-центрах почали з’являтися групи, в яких люди, стрибаючи, позбувалися зайвих кілограмів і комплексів. На даний момент ефективність цього напряму для схуднення не викликає сумнівів. Вона підтверджується кваліфікованою думкою тренерів та відгуками тих, хто займався по даній програмі. Ті, хто соромиться колективу, може придбати міні-модель для домашнього використання, подивитися відео з майстер-класами і тренуватися самостійно.

Це цікаво. Батут застосовується в різних сферах: для розваг, спорту (використовується в сноуборді, лижах, вейкборді, паркур, гімнастики), циркових акробатичних номерів, в Олімпійських іграх і навіть для тренування космонавтів перед польотом.

Дивіться також  Чим замінити мясо в харчуванні при вегетаріанство: списки продуктів, рекомендації