Книги про анорексію: рейтинг і короткий огляд кращих для мотивації підлітків і дорослих

Які мотиваційні книги про анорексію можна почитати підліткам і старшим дівчатам? Перелік та короткий огляд кращих художніх творів та автобіографії. Анорексія — захворювання не тільки небезпечне, але ще й підступне.

Які мотиваційні книги про анорексію можна почитати підліткам і старшим дівчатам? Перелік та короткий огляд кращих художніх творів та автобіографії.

Анорексія — захворювання не тільки небезпечне, але ще й підступне. Воно зачіпає не стільки фізичне здоров’я худне, скільки психічне. І поки сам хворий не зізнається собі у власній немочі і не захоче одужати, ніякі ліки не допоможуть. Витягнути його з цього болота деколи не під силу навіть маститим психотерапевтів і самим близьким людям.

Враховуючи механізм розвитку захворювання, неважко здогадатися, що для успішного лікування потрібна чітка мотивація. І ось тут величезну допомогу можуть надати книги. Причому для кожного пацієнта варто підібрати щось особливе. Комусь знадобляться монументальні і серйозні науково-популярні праці, хтось знайде втіху в художніх бестселери, а третім надихаючим прикладом слугуватимуть автобіографічні повісті.

Дивіться також  Схуднення після 50 років для чоловіків і жінок: основні правила, методи, рекомендації