Книги про вегетаріанство: список найкращих і огляд найбільш популярних

Кращі книги для читання про вегетаріанство, щоб надихнутися прикладами тих, хто дотримуються такого способу життя, і зрозуміти сутність цієї ідеології. Сьогодні все більшу популярність набувають книги про вегетаріанство, так як ця ідеологія поширюється з неймовірною швидкістю.

Кращі книги для читання про вегетаріанство, щоб надихнутися прикладами тих, хто дотримуються такого способу життя, і зрозуміти сутність цієї ідеології.

Сьогодні все більшу популярність набувають книги про вегетаріанство, так як ця ідеологія поширюється з неймовірною швидкістю. Імениті вчені сучасності, зірки Голлівуду, спортсмени світового рівня, відомі письменники та інші знаменитості Заходу, Сходу і Росії пропагують систему здорового харчування без м’яса і риби.

Різноманітність творів вражає, тому, щоб не заблукати в асортименті, ми приготували для вас невеликий екскурс у світ читання про вегетаріанців.

Види

По-перше, книги можуть бути різними за тематикою. Є дві великі групи: перша присвячена рецептами вегетаріанських страв, а друга — науково-популярних досліджень в цій області. Інші налічують не так багато примірників, але теж вузько направлені на розгляд в зв’язку вегетаріанства і вагітності, спорту, йоги, глобальних проблем сучасності, дітей і т. д.

Так що для початку визначтеся, що саме вас цікавить, а потім вже дивіться по вузькій тематиці самі книги.

Дивіться також  Чищення печінки магнезією в домашніх умовах: інструкція по застосуванню і рецепти