Компульсивное переїдання: симптоми, як боротися самостійно, наслідки

Що таке компульсивное переїдання? Перелік причин захворювання. Чим раніше побачити симптоми, тим успішніше буде лікування (психотерапія, дієтологія, ліки). Кожна людина хоч раз у житті, вставав з-за столу з переповненим шлунком.

Що таке компульсивное переїдання? Перелік причин захворювання. Чим раніше побачити симптоми, тим успішніше буде лікування (психотерапія, дієтологія, ліки).

Кожна людина хоч раз у житті, вставав з-за столу з переповненим шлунком. Якщо таке трапляється рідко і він може контролювати апетит у такі моменти просто дозволив собі розслабитися і насолодитися смачними стравами, то нічого страшного та патологічного в цьому немає. Вечірня прогулянка, зайву годину в тренажерному залі, розвантажувальний день не дозволять зайвим калоріях відкластися на тілі в непотрібних місцях.

Зовсім інша справа, якщо таке відбувається несвідомо і кожен раз — після чергового перенесеного стресу. Це вже компульсивное переїдання — розлад прийому їжі, головною причиною якого є негативні емоції. Призводить до зайвої ваги, а при відсутності належних заходів — до ожиріння.

Дивіться також  Вакуум для схуднення живота: правильна техніка виконання і постановка дихання