Жироспалювачі для схуднення: як діють, рейтинг кращих, плюси і мінуси

Наскільки ефективні й небезпечні для схуднення: вся правда про цих препаратах. Рейтинг кращих брендів і натуральних продуктів. Як діють і як їх правильно вживати. Зараз модно приймати препарати, які допомагають знизити вагу.

Наскільки ефективні й небезпечні для схуднення: вся правда про цих препаратах. Рейтинг кращих брендів і натуральних продуктів. Як діють і як їх правильно вживати.

Зараз модно приймати препарати, які допомагають знизити вагу. Діуретиками і блокаторами апетиту користуються переважно жінки. А ось схуднення неймовірно популярні і у чоловіків, що активно займаються спортом. Вони являють собою або спеціальні добавки (Бади), або аптечні лікарські засоби, призначені для перетворення жирових клітин в корисну енергію за рахунок прискорення метаболізму.

Однак на практиці лише деякі з них виявляються по-справжньому ефективними, тоді як більшість є марною тратою грошей і навіть, судячи з численної інформації в Інтернеті, шкодять здоров’ю. Тому краще відразу розібратися, що в цьому правда, а що-не більш ніж міф і рекламний трюк.

Дивіться також  Як схуднути в руках і плечах: спорт, харчування, спеціальні процедури