Кращі способи схуднення для жінок, чоловіків, дітей і літніх

Які способи схуднення вважаються кращими для чоловіків, жінок, дітей і літніх. Огляд інноваційних технологій, народних рецептів, а також екстремальних методів. Які тільки методи не знаходять бажаючі схуднути.

Які способи схуднення вважаються кращими для чоловіків, жінок, дітей і літніх. Огляд інноваційних технологій, народних рецептів, а також екстремальних методів.

Які тільки методи не знаходять бажаючі схуднути. Дієтами і тренажерними залами вже нікого не здивуєш. Ось вуглеводний рефид, латка на мові, уринотерапія, поїдання піску і носіння синіх окулярів — це інша справа. Вони зараз у моді, про них пишуть ЗМІ, їх пропагують знаменитості. Питання в тому, наскільки вони ефективні і безпечні для здоров’я і варто ризикувати, відчуваючи на собі такий екстрим. Всі самі незвичайні і традиційні вирішення проблеми зайвої ваги — в нашому огляді.

Рейтинг кращих

Якщо вам потрібен найефективніший спосіб схуднення, шукайте його в рейтингу кращих.

1 місце – Дієти

Як їх не сварять, але без обмеження добової калорійності зайву вагу нікуди не дінеться. Розвантажувальні дні, вегетаріанство і правильне харчування знаходяться поруч.

2 місце – Спорт

Тільки рухова активність дозволяє витрачати більше калорій, ніж ви з’їли. Сюди відносяться танці, плавання, тренажери, вправи і т. д.

3 місце – Вода

Якщо випивати в день менше півтора літрів, метаболізм ніколи не розженеться до потрібної швидкості, що буде гальмувати процес схуднення.

4 місце – Операція

Хірургічні операції на шлунку — небезпечний, але найшвидший спосіб схуднення, який фізіологічно обмежить розміри споживаної їжі.

5 місце – Салонні процедури

Кріотерапія, мезотерапія, озонотерапія, ліпосакція — дорогий, але ефективний спосіб корекції фігури.

6 місце – Очищення організму

Правильно організована процедура прискорює метаболізм і схуднення.

7 місце – Масаж

Лімфодренажний, антицелюлітний, вакуумний, LPG — покращує кровообіг, виводить зайву рідину, руйнує підшкірні адипоцити.

8 місце – Авторські методики

Сівець, Шеломенцева, Утяшевой та інші — реальні способи схуднення, які розробляються або фахівцями, або людьми, испытавшими систему на собі.

Дивіться також  Жироспалювачі для схуднення чоловіків: аптечні і домашні, рейтинг

9 місце – Препарати

Медикаментозні препарати і Бади незважаючи на їх сумнівний склад, шкода для здоров’я і критику, в ряді випадків призводять до довгоочікуваного результату.

10 місце – Народні рецепти

Народні рецепти — в більшості своїй піддаються критиці з боку офіційної медицини, але відрізняються натуральністю застосовуваних засобів та щадною дією на організм.

Це кращі способи схуднення, перевірені часом, всілякими лабораторними випробуваннями і практикою. Так, вони досить традиційні, доступні, деякі вже набили оскому, але, тим не менш, це найбільш дієві методики, що дозволяють досягти результатів напевно.