Родзинки для схуднення: користь і шкода, правила вживання, рецепти

Навчитеся використовувати родзинки для схуднення, враховуючи його корисні властивості для здоровя. Дізнайтеся, в яких випадках він може виявитися шкідливим. Кращі рецепти. Незважаючи на високу калорійність і великий вміст цукру, дієтологи рекомендують активно використовувати родзинки для схуднення.

Навчитеся використовувати родзинки для схуднення, враховуючи його корисні властивості для здоров’я. Дізнайтеся, в яких випадках він може виявитися шкідливим. Кращі рецепти.

Незважаючи на високу калорійність і великий вміст цукру, дієтологи рекомендують активно використовувати родзинки для схуднення. Він не тільки корисний для здоров’я, але ще і здатний згладити шорсткості будь-який, навіть самої складної дієти, позбавивши від нападів голоду і тяги до солодкого.

Механізм схуднення

Не потрібно сумніватися, родзинки при схудненні є можна. Навіть при всій своїй високій калорійності він здатний підвищити ефективність будь-якої дієти, так як:

  • містить речовини, що розщеплюють жирові клітини;
  • прискорює процеси ліпідного і вуглеводного обміну;
  • покращує травлення, має проносними властивостями;
  • заспокійливо діє на ЦНС, допомагаючи впоратися з переживаннями та стресами, тим самим усуваючи причину компульсивного переїдання;
  • є ідеальним перекусом: надовго втамовує голод, виключає переїдання, так як містить фруктозу і глюкозу — натуральний, а не синтетичний цукор, а вони не провокують різкого сплеску інсуліну в крові;
  • містить вуглеводи, постачають організм енергією, — додає сил перед тренуванням, прискорює відновні процеси в м’язах після занять;
  • мінімізує ризик зриву з дієти;
  • виводить з організму токсини, прочищая печінку і кишечник.

Особливо корисний для жінок, які жити не можуть без солодкого і бояться будь-якої дієти лише тому, що доведеться відмовитися від цукру. Родзинки замінює солодощі і відбиває тягу до них.

Як і у всіх сухофруктів, калорійність родзинок достатньо висока і залежить від сорту:

Невисокий глікемічний індекс (всього 35 од.) дозволяє вживати його в різних дієтах.

Дивіться також  Чищення печінки родзинками в домашніх умовах: схеми прийому, рецепти