Жіросжігателя SummerTime: склад, інструкція, побічні ефекти

Що являє собою жіросжігателя SummerTime? Які інгредієнти входять до його складу і наскільки він натуральний? Є у нього протипоказання? Схеми прийому. Чергова новинка на ринку препаратів для схуднення — жіросжігателя SummerTime від американської компанії WTF Labz.

Що являє собою жіросжігателя SummerTime? Які інгредієнти входять до його складу і наскільки він натуральний? Є у нього протипоказання? Схеми прийому.

Чергова новинка на ринку препаратів для схуднення — жіросжігателя SummerTime від американської компанії WTF Labz. Яскраво-помаранчева, життєстверджуюча баночка вже піднімає настрій, виправдовуючи свій статус енергетика. 90 довгастих капсул в красивій упаковці обійдуться приблизно в $30. У чому інноваційність препарату, є у нього переваги перед аналогами? І чи варто витрачати на нього свої кровно зароблені?

Склад

Виробники реклами SummerTime роблять акцент на рослинні екстракти, які вони включили в формулу препарату. Дійсно, їх тут багато: і бакопа моньє (індійський подорожник), і герань, і кульбаба. Однак склад жиросжигателя далеко не 100% натуральний. У ньому присутні і синтетичні речовини — всілякі фенилэтиламины, квебрахины і т. д.

Так чи інакше, але саме завдяки хімічним складом препарат здатний в лічені дні спалити підшкірний жир. Кожен з компонентів виконує свої функції, які посилюються і підтримуються сусідством не менш потужних інгредієнтів.

  • Bacopa Monnieri

Це бакопа моньє — індійський подорожник, екзотична рослина, що надає термогенний ефект. Екстракт активізує діяльність щитовидної залози та збільшує вироблення її гормону трийодтироніну. Він, у свою чергу, запускає у відділах головного мозку біохімічні процеси, що сприяють додаткового викиду ацетилхоліну. Завдяки цьому, людина набуває здатність запам’ятовувати більше інформації і зосереджуватися на головному. Цей компонент покращує мозкову активність, зміцнює судини, знижує рівень холестерину.

  • 1,3 DMAA / 1,3-Dimethylamylamine

Під цією абревіатурою ховається звичайний екстракт герані. Посилено спалює жир, піднімає настрій, стимулює появу хороших емоцій. Збільшує викид дофаміну і норадреналіну, з-за чого настає короткочасне ейфорійний стан. Покращує витривалість, працездатність і концентрацію уваги.

  • Beta-Phenyl Ethylamine
Дивіться також  Ефективні обгортання для схуднення, найкращі рецепти в домашніх умовах

Це фенілетиламін — попередник амфетаміну. Стимулююче діє на організм і змушує відчути ейфорію. Підвищує енергозапаси, надає рухам легкість, сприяє отриманню задоволення від занять спортом. Блокує голод, нормалізує травлення, піднімає настрій.

  • Caffeine anhydrous

Це безводний кофеїн. Надає термогенний ефект, перетворює жир в енергію, змушує відчути бадьорість, сили. Є активним жіросжігателя, прискорює метаболізм, стимулює нервову систему. Звільняє адреналін.

  • Cirsium Oligophyllum

Серсиум олигофиллум — рослинний екстракт, головне призначення якого — спалювання жиру і зменшення жирового прошарку.

  • Dandelion ROOT

Це корінь кульбаби. Він виступає як сечогінний засіб: допомагає очистити печінку, зберігає здоров’я нирок, покращує функцію кровотворення, контролює тиск і цукор, нормалізує травлення.

  • Yohimbine

Квебрахин — мобілізатора жирових клітин. Стимулюючи викид адреналіну, руйнує жир, і при цьому виділяється колосальна енергія. Посилює термогенний ефект, покращує настрій, позбавляє від стресу, депресії.

Склад жиросжигателя SummerTime

В якості допоміжних інгредієнтів у складі жиросжигателя значаться магнезиум стеарат, метилоксипропилцеллюлоза і рисове борошно (або рисовий протеїн).

Склад SummerTime дуже традиційний для жиросжигателя і нічим не відрізняється інноваційним. Всі ці рослинні екстракти активно використовуються і в інших подібних препаратах. Причому їх дія на організм ще до кінця так і не вивчено. Не варто забувати, що це не лікарський засіб, а всього лише БАД. Його не призначить вам ні одні лікар або тренер. Тобто наважуючись на схуднення таким способом, ви берете всю відповідальність виключно на себе.

Цікава інформація. Не так давно ринок буквально вибухнув при появі жиросжигателя Oxyelite Pro. Він був дуже ефективним і тому затребуваним в середовищі тих, що худнуть і спортсменів. Але в ньому виявили алкалоїд аэгелин, руйнує печінку. Результат — препарат заборонений в США і ще кількох країнах. Так ось при створенні SummerTime була використана формула першої версії Oxyelite Pro.