Кращі засоби для схуднення, зібрані в рейтинги: таблетки, косметика, трави, народні рецепти

Як визначити кращі засоби для схуднення: рейтинги найбільш ефективних лікарських препаратів, біодобавок, трав, народних рецептів та косметичних продуктів. Коли виникає проблема зайвої ваги, кожен вирішує її по-своєму.

Як визначити кращі засоби для схуднення: рейтинги найбільш ефективних лікарських препаратів, біодобавок, трав, народних рецептів та косметичних продуктів.

Коли виникає проблема зайвої ваги, кожен вирішує її по-своєму. Крім дієт і спорту, є різні допоміжні засоби: біодобавки, медикаментозні препарати, косметика, трави, народні рецепти. Але як вибрати кращі з запропонованого різноманіття? Для початку визначитися, що саме вам потрібно, і знайти ТОП-10 найефективніших в цій ніші.

Кілька порад

Перш ніж кидатися на рейтинги, прислухайтеся до рекомендацій фахівців.

Основне правило: найкращий засіб для схуднення, що призначив чи порекомендував лікар. Тому не полінуйтеся, перш за все, пройти медобстеження, з’ясувати причини зайвої ваги і вислухати спеціаліста. Жодні рейтинги та Топи не зрівняються з одним-єдиним рецептом від ендокринолога або гомеопата.

Якщо потрібно схуднути менше, ніж на 5 кг, не використовуйте таблетки. Кращі засоби в цьому випадку — нешкідливі трави і антицелюлітна косметика. Для їх застосування обов’язкового дозволу лікаря найчастіше не вимагається. Але врахуйте, що без дієт і спорту вони можуть виявитися ефективними.

Якщо обираєте серед таблеток, капсул, порошків і інших лікарських форм, купуйте їх в аптеці. Це гарантія якості і мінімальних втрат для здоров’я. Зверніть увагу, що рейтинги входить величезна кількість біодобавок, які можна замовити тільки в Інтернеті. Так, у ряді випадків вони відрізняються максимальною ефективністю, але один лише факт того, що вони не поширюються через аптечну мережу, повинен наводити на роздуми. Відсутність необхідної документації, побічні ефекти, сумнівний склад, постійно мінливі виробники — хіба можна їх назвати кращими з таким вантажем недоліків?

Щоб визначитися з напрямком пошуку, потрібно з’ясувати причину зайвої ваги. Наприклад, ви придбали саме ефективний сечогінний, щоб вивести з тканин надлишкову рідину. У підсумку всі кілограми залишилися з вами, а ви постраждали від зневоднення. І все це тому, що потрібно було не нирки чистити, а кишечник.

Дивіться також  Правила схуднення від дієтологів і зірок, для жінок і чоловіків

Якщо направлення для пошуку встановлено, формулюйте правильну мету. Хочете, щоб схуднення було без побічних ефектів і шкоди для здоров’я? Грамотна людина розуміє, що це неможливо. Такою чарівною капсули ще не винайшли, так як всі трави, ліки, рецепти та інші формули потужно впливають на роботу певних органів. При навантаженні, що перевищує норму, може відбутися збій в їх функціонуванні.

Це стосується і антицелюлітних кремів, після яких може виникнути алергія, і рослинних екстрактів, які «садять» шлунок і нирки. Що вже говорити про таблетках з їх синтетикою і «хімією» в складі. Однак це не заважає багатьом з них залишатися найкращими засобами для схуднення, так як вони сприяють зниженню ваги в короткі терміни. Просто будьте готові до подібних підводних каменів і уважно вивчайте протипоказання для їх застосування.

І останнє. Немає відповіді на питання, який засіб для схуднення є найкращим у світі. Кожне з них впливає на організми індивідуально. Наприклад, Ксенікал комусь допоміг позбавитися від 10 кг за місяць без побічних ефектів, а інших привело на лікарняне ліжко з-за потужного психотропної дії. Немає універсального препарату, який би підходив абсолютно всім і дозволяв постройнеть в короткі терміни. Як тільки його відкриють — необхідність в дієтах, бариатрии, салонних процедурах і інших способах зниження ваги відразу відпаде.