Купити для схуднення: який вибрати, рейтинг брендів, схеми вживання

Дізнайтеся, чи можна приймати протеїн, для схуднення, а не тільки для нарощування мязової маси. Який БАД краще вибрати (види, бренди, ціни). Як правильно пити. Протеїнове спортивне харчування знаходиться на піку популярності, так як дозволяє формувати гарний мязовий рельєф при активному спалюванню жирів.

Дізнайтеся, чи можна приймати протеїн, для схуднення, а не тільки для нарощування м’язової маси. Який БАД краще вибрати (види, бренди, ціни). Як правильно пити.

Протеїнове спортивне харчування знаходиться на піку популярності, так як дозволяє формувати гарний м’язовий рельєф при активному спалюванню жирів. Виготовляється переважно з молока, на відміну від натурального білка, який представляє собою органічне з’єднання, що міститься в різних рослинних і тваринних продуктах.

Багато хто вважає, що для схуднення протеїн потрібен, так як його першочергове завдання — нарощувати м’язову масу, яка може тільки додати вагу. Однак це не так, і біодобавки на його основі можна активно використовувати для позбавлення від жирових запасів і непотрібних кілограмів.

Навіщо потрібен?

Безпосередньо для схуднення протеїн не призначений. Сам він не спалює жири і не прискорює метаболізм. Його основне завдання — захистити м’язову масу від розщеплення в той час, як організм буде шукати всередині себе джерела енергії. Так як білок не дасть брати її з м’язових волокон, тому нічого не залишається, як пускати в витрата жирові запаси. Так і відбувається зниження ваги.

Чоловіки налягають на протеїнове живлення, паралельно займаючись спортом, щоб збільшити м’язову масу. Але і будь-якій дівчині для схуднення теж необхідний білок, щоб у підсумку вона не виглядала анорексичкою. Без нього при різкому зниженні ваги разом з жирами будуть витрачатися і м’язові волокна, а шкіра валиться красивими складками.

На замітку. Не потрібно ставитися до протеїнового спортивного харчування як до хімії або анаболику. Це білок, тільки неповний (в ньому немає декількох амінокислот) і у вигляді порошку. Адже ви не дивуєтеся порошковим вуглеводів — наприклад, цукру?

Дивіться також  Як схуднути на 2 кг: 8 способів з покроковим планом дій