Як схуднути на 3 кг в домашніх умовах: 6 вправ на різні терміни

Рекомендації тренерів, які дозволять схуднути на 3 кг в різні терміни без обмежень у харчуванні. 6 ефективних програм тренувань і вправ для виконання в домашніх умовах. Ті, хто шукає способи схуднути на 3 кг, діляться на дві групи.

Рекомендації тренерів, які дозволять схуднути на 3 кг в різні терміни без обмежень у харчуванні. 6 ефективних програм тренувань і вправ для виконання в домашніх умовах.

Ті, хто шукає способи схуднути на 3 кг, діляться на дві групи. Першим необхідно зробити це якомога швидше — буквально за 1 день, бо вже завтра торжество століття, на якому потрібно бути в утягивающем сукню, провисевшем в шафі півроку. Другі нікуди не поспішають, у них в запасі ціла вічність: просто, поглянувши на себе в дзеркало, вони побачили дещо відвислі боки і вирішили позбутися від них. Наше завдання — допомогти і тим, і іншим, незалежно від термінів, так як ситуації в житті бувають різними.

Напуття

Рекомендуємо не поспішати, навіть якщо схуднути потрібно швидко. Зробити це за один день теоретично можливо, якщо протягом доби:

  • нічого не є;
  • випити близько 3 л води;
  • ставити очисні клізми;
  • максимально рухатися: крутити тренажер, забиратися по будинку, виконувати різні вправи;
  • вживати проносні з сечогінними;
  • весь вечір паритися в лазні.

Але на практиці це досить складно. Клізми, таблетки і голод просто не дадуть витратити максимальну кількість енергії в русі. До того ж після такого удару по організму не виключено попадання в лікарню. І в підсумку свої 3 кг ви не можете втратити, навіть якщо якимось дивом все це приведете у виконання, тому що в 50% випадків подібні чистки закінчуються набряками і короткочасним ефектом набору ваги.

Схуднути на 3 кг за 2 дні більш реально, ніж за 1, але теж загрожує непритомністю, зниженням працездатності, погіршенням самопочуття та іншими проблемами зі здоров’ям. Якщо все-таки «приперло», як мовиться, виберіть щось одне з вище запропонованого списку: нічого не їжте і просто пийте воду, або ставте вранці і ввечері клізми, або не злазьте з тренажера. Але і в цьому випадку результату вам ніхто не гарантує.

Дивіться також  Салати для схуднення: лайфхаки по приготуванню і рецепти на кожен день

Ми пропонуємо більш реальні програми дій, причому з упором на спорт. 3 кг — не така вже велика цифра, щоб виснажувати себе голодовками, тому можна спробувати обійтися без дієт.