Магнезія для схуднення: способи застосування, протипоказання

Наскільки ефективна магнезія для схуднення? Дізнайтеся, як вона діє на організм. Форми випуску, способи застосування: вживання всередину, ванни, обгортання. Жінки, як правило, — примхливі істоти: їм треба все і відразу.

Наскільки ефективна магнезія для схуднення? Дізнайтеся, як вона діє на організм. Форми випуску, способи застосування: вживання всередину, ванни, обгортання.

Жінки, як правило, — примхливі істоти: їм треба все і відразу. І зниження ваги це теж стосується. Далеко не кожна готова сидіти тижнями на виснажливих дієтах або годинами присідати в тренажерних залах. Зате експрес-методики — як раз те, що вони люблять: швидко, легко і ефективно. Правда, при цьому недолгосрочно і шкідливо для здоров’я, але про це мало хто замислюється.

До таких способів боротьби із зайвою вагою відноситься застосування проносних. Зокрема, дуже популярна в цьому плані магнезія — лікарський препарат, відомий як сульфат магнію (на упаковках можуть значитися його латинська назва Magnesii sulfas або хімічна формула MgSO4).

Дивіться також  Муміє для схуднення: як приймати в таблетках і робити обгортання