Фолієва кислота для схуднення: як приймати, можливу шкоду, 10 популярних препаратів

Якщо причина зайвої ваги — уповільнений метаболізм, фолієва кислота усуне цей фактор. Особливості застосування для схуднення та форми випуску даного вітаміну. В9 — один з небагатьох вітамінів, які є не просто активними учасниками обмінних процесів в організмі, а їх каталізаторами.

Якщо причина зайвої ваги — уповільнений метаболізм, фолієва кислота усуне цей фактор. Особливості застосування для схуднення та форми випуску даного вітаміну.

В9 — один з небагатьох вітамінів, які є не просто активними учасниками обмінних процесів в організмі, а їх каталізаторами. Без них сповільнений метаболізм з ліполізом не прискоряться. А значить, і жирові запаси будуть поступово накопичуватися і створювати непотрібний баласт у вигляді зайвої ваги. Щоб позбутися від нього, використовується фолієва кислота, хоча в такій якості вона стала виступати не так давно.

Спочатку їй приписувалися виключно захисні функції і користь для внутрішньоутробного розвитку плоду. Сучасна мода на стрункі фігури диктує свої умови — і ось вже фолати розкуповуються з аптечних полиць, щоб побачити на вагах зниження заповітних цифр.

Дивіться також  Сироїдіння: прості рецепти на кожен день для початківців і профі