Масло від розтяжок при вагітності: кокосова, оливкова, мигдальна

Розтяжки – це проблема, з якою стикаються багато жінок, і одна з найбільш поширених причин їх – це вагітність, так як живіт в період очікування малюка сильно збільшується в розмірах, і шкіра розтягується. Виглядає таке явище вкрай не естетично. Звичайно, існує чимало способів боротьби з розтяжками, але не допустити цю проблему простіше, ніж потім з нею боротися. Один із способів профілактики – правильно підібране масло від розтяжок.

Чому з’являються розтяжки при вагітності?

Перед тим як підбирати масло від розтяжок при вагітності, треба трохи розібратися в тому, чому вони взагалі з’являються. Вважається, що до появи розтяжок в процесі очікування малюка схильні до 90% жінок. У чому ж причина цього?

Людська шкіра вміє пристосовуватися до зовнішніх умов, і до внутрішнім фактором. Вона легко розтягується і швидко відновлюється – це забезпечується колагеновими і еластиновими волокнами.

Якщо шкіра перерастягивается, внутрішні шари тканин можуть не витримати і розірватися. У цьому випадку на верхньому шару епідермісу можуть бути помітні непривабливі шрами з мікро синцями. Хоча тканини відновлюються швидко, зовнішні дефекти після таких розривів залишаються надовго.

З часом стрії, як іменуються розтяжки, втрачають свій яскравий червоний, синій чи фіолетовий колір. Застарілі розтяжки виглядають як внутрішні білясті шрами. З-за того, що в пошкоджених тканинах не вистачає меланіну, ці мітки не засмагають, і на засмаглому тілі виділяються ще більш сильно.

Основний фактор, що приводить до розтяжок при вагітності – це, природно, збільшення живота в розмірах. Через це шкіра сильно розтягується, і на животі з’являються розтяжки. Тим не менше, це не є закономірним, оскільки можна зустріти чимало мам, чия шкіра на животі, незважаючи на його величезні розміри, залишається ідеально гладкою.

Дивіться також  Горіхи при схудненні: які можна їсти, протипоказання, огляд сортів

Виникнення розтяжок при вагітності пов’язано і з численними сприяючими факторами:

  • Зміна гормонального фону. Організм вагітної жінки виробляє багато прогестерону, який потрібен для виношування плоду, і через це гальмується синтез колагену і еластину. Шкіра втрачає природну еластичність, стоншується і може легко травмуватися.
  • Спадкова схильність. У спадок жінки отримують багато індивідуальні особливості шкіри, в тому числі і схильність до розтяжок.
  • У групі ризику майбутні мами, які не дотримуються правильного харчування, мало рухаються, не отримують достатню кількість вітамін, а також ті, хто відноситься до вікової групи.

Але в цілому все індивідуально – навіть при наявності сприяючих факторів можна зберегти пружність, гладкість і еластичність шкіри. Для цього рекомендується правильно харчуватися, а також дбати про красу і здоров’я шкіри, використовуючи масла від розтяжок під час вагітності.