Вправи зі скакалкою для схуднення – комплекс тренувань

 

Вправи зі скакалкою знайомі нам ще з дитинства. Але актуальність цього найпростішого тренажера не втрачається ніколи – це прекрасний варіант для кардіотренувань, допомагає схуднути. Чим же корисна скакалка, і як скинути зайву вагу з її допомогою?

Переваги стрибків зі скакалкою для здоров’я і фігури

Перш за все, потрібно сказати про те, чим корисні вправи на скакалці, і в чому їх переваги. Відзначимо наступні моменти:

  • Це один з найбільш енерговитратних видів тренувань. За даними американських досліджень цей вид спорту дозволяє спалити до 1000-1200 ккал за годину інтенсивної тренування. Саме тому скакалка так популярна серед фітнес-тренерів.
  • Стрибки – чудовий варіант кардионагрузки, підвищує витривалість, сприяє жіросжіганію, поліпшує роботу серцево-судинної, дихальної систем. Різноманітність вправ допоможе побудувати гармонійну тренування, поєднує в собі інтервали з високою і низькою інтенсивністю.
  • Крім цього тренування зі скакалкою приводить у тонус різні групи м’язів: ноги, руки, плечі, сідниці, живіт і спину.
  • Скакалка дуже компактна і зручна. Її можна використовувати де завгодно – вдома, на вулиці і навіть брати з собою у відпустку.
  • Особливо ефективно стрибки допомагають худнути в нижній частині тіла. Хоча локально схуднути майже неможливо, збільшення припливу крові до проблемних зон допомагає поліпшити ефект від тренування і сприяє активному спалюванню жиру. Тому вважається, що прыжковая (пліометричне) навантаження дуже корисна для схуднення саме в ногах. Також вправи зі скакалкою – відмінний варіант для схуднення живота
  • Стрибки здатні поліпшувати координацію, спритність, баланс, рівновагу. А це стане в нагоді як у звичайному житті, так і при інших видах спорту.
  • Скакалка дешева і доступна, тому для ефективних жиросжигающих тренувань вам не знадобиться ніяких вкладень.
  • Тренування допомагають зміцнити м’язи, що оточують ступню і гомілковостопний суглоб. Регулярные стрибки – відмінна профілактика травм кінцівок.
Дивіться також  Липокарнит (Lipocarnit): склад, інструкція із застосування, протипоказання, аналоги

Також стрибки на скакалці чудово піднімають настрій і допомагають боротися зі стресом. Недарма їх так люблять діти.