Метод Фукуцудзи: як схуднути, роблячи вправи з валиком з рушники

У чому полягає японський метод схуднення доктора Фукуцудзи? Техніка виконання вправи з валиком з рушники, опис 3 положень. Список протипоказань. На протязі ось вже 20 років на піку популярності знаходиться японський метод Фукуцудзи, що дозволяє худнути без зайвих зусиль.

У чому полягає японський метод схуднення доктора Фукуцудзи? Техніка виконання вправи з валиком з рушники, опис 3 положень. Список протипоказань.

На протязі ось вже 20 років на піку популярності знаходиться японський метод Фукуцудзи, що дозволяє худнути без зайвих зусиль. Пропонована техніка на перший погляд викликає недовіру і нерозуміння: потрібно всього лише кілька хвилин полежати в певному положенні і сантиметри на талії починають танути. Невже знайдений ідеальний спосіб схуднення для лінивих?

Насправді з вправою не все так просто: виконувати його треба за певними правилами, і зробити це вдається далеко не всім. Так і недоліки разом з критикою офіційної медицини і негативними відгуками теж є. Так що доведеться розбиратися в ступені його ефективності та безпеки для здоров’я.

Про автора

Японський лікар Фукуцудзи — наш сучасник, але про нього практично нічого не відомо. Займаючись питаннями лікування хребта і суглобів, він протягом 10 років розробляв систему ЛФК для полегшення болю в спині, практикуючи всі вправи на власному досвіді. У підсумку комплекс так і не побачив світло з єдиної причини — з різноманіття всього, що він перепробував, він вибрав тільки одне положення, причому статичний — з валиком з рушники. Саме вона показала найкращі результати і рятувало не стільки від проблем з хребтом, скільки від зайвих кілограмів і сантиметрів на талії.

На початку 2000-х рр. з-під пера талановитого лікаря вийшла книга «Худнути лежачи». У країнах Азії було видано і продано більш 6 млн. екземплярів. Багато, випробували метод японського доктора Фукуцудзи, дякували його за нове життя без болю в спині і надмірної ваги. Книга була переведена на інші мови і отримала широке поширення в Росії і на Заході.

Дивіться також  Чому зростає живіт у чоловіків після 30-40 років

Проте знайшлися і ті, хто критикує метод доктора Фукуцудзи з валиком, заявляючи не тільки про його неефективність (не всі змогли схуднути, практикуючи його), але і про шкідливість для хребта (про це нерідко висловлюються ортопеди, ревматологи та неврологи). Незважаючи на це, японський лікар популярний у себе в країні, проводить онлайн-тренінги та семінари, навчає пацієнтів правильній техніці виконання свого авторського вправи. Згідно ЗМІ, до нього за допомогою стікаються люди з усього світу.