Мотивація для схуднення: поради психолога, книги і фільми, реальні історії

Не вистачає мотивації для схуднення? Поради медиків і психологів допоможуть вам змінитися і почати жити по-новому. Для вас: унікальні методики, списки фільмів і книг, реальні історії. «Жінка схудла наполовину після того, як на ній не зійшовся ремінь безпеки» «Не знайшовши штани мого розміру, я зрозуміла — треба щось робити: історія жінки, яка схудла в 60 років» «Вчителька схудла на 52 кілограми, щоб надихнути своїх учнів» «Вона схудла на 64 кг після того, як не змогла застебнути ремені на атракціоні в парку» «Вона схудла на 146 кг після того, як під нею розкололася ванна» «Вона зрозуміла, що пора худнути, коли мало не потонула» Це реальні історії людей, доведених зайвою вагою до тієї останньої межі, за якою колишнє існування вже неможливо. Вчитайтеся спочатку в причини, які підштовхнули їх на це.

Не вистачає мотивації для схуднення? Поради медиків і психологів допоможуть вам змінитися і почати жити по-новому. Для вас: унікальні методики, списки фільмів і книг, реальні історії.

«Жінка схудла наполовину після того, як на ній не зійшовся ремінь безпеки»

«Не знайшовши штани мого розміру, я зрозуміла — треба щось робити: історія жінки, яка схудла в 60 років»

«Вчителька схудла на 52 кілограми, щоб надихнути своїх учнів»

«Вона схудла на 64 кг після того, як не змогла застебнути ремені на атракціоні в парку»

«Вона схудла на 146 кг після того, як під нею розкололася ванна»

«Вона зрозуміла, що пора худнути, коли мало не потонула»

Це реальні історії людей, доведених зайвою вагою до тієї останньої межі, за якою колишнє існування вже неможливо.

Вчитайтеся спочатку в причини, які підштовхнули їх на це. Потім ще раз погляньте на цифри, яких їм вдалося досягти. А ви досі не можете скинути свої нещасні 5-10 кг, тому що постійно хочеться смачненького і лінь вставати вранці на пробіжки? Це означає лише одне: вам просто не вистачає мотивації. Де ж її знайти?

Дивіться також  Як схуднути за 3 тижні: правильне харчування плюс 2 дієти