Музика для схуднення: вплив на організм, рекомендовані треки, способи використання

Як для схуднення використовується музика: найбільш ефективні способи застосування, її вплив на організм та рекомендації фахівців. Списки рекомендованих треків. Виявляється, музика підвищує кількість ендорфінів (гормонів щастя) в організмі на 9% всього за чверть години.

Як для схуднення використовується музика: найбільш ефективні способи застосування, її вплив на організм та рекомендації фахівців. Списки рекомендованих треків.

Виявляється, музика підвищує кількість ендорфінів (гормонів щастя) в організмі на 9% всього за чверть години. Якщо вона звучить в такт зі стуком серця, нормалізує тиск та усуває задишку, знімаючи напади астми, буквально за 5 хвилин. При регулярному прослуховування певних композицій налагоджується обмін речовин і поліпшується кровообіг. А не так давно вчені провели цікаве дослідження: включали у ресторані по черзі важкий рок і класику. У першому випадку відвідувачі замовляли переважно шкідливу їжу (жирне смажене м’ясо, міцний алкоголь) і у великих кількостях. У другому зупинялися на дієтичних салатах, легких винах, причому без перебору в обсягах порцій.

На підставі цих фактів психотерапевти з дієтологами зробили висновок, що музика може бути корисною для схуднення, якщо правильно організувати її прослуховування. Як це відбувається і що саме вони пропонують?

Дивіться також  Соки для схуднення: які і як правильно пити, 19 варіантів на будь-який смак