Костюм-сауна для схуднення: користь і шкода, ефективність, бренди

Що являє собою костюм-сауна, допомагає він схуднути і як правильно його використовувати. Зясовуємо плюси і мінуси. Вибираємо матеріал і бренд. Термоодежда не так давно стала хітом продажів. Причому якщо спочатку вона була призначена виключно для спортсменів, то незабаром її відкрили для себе і ті, хто мріє скинути вагу.

Що являє собою костюм-сауна, допомагає він схуднути і як правильно його використовувати. З’ясовуємо плюси і мінуси. Вибираємо матеріал і бренд.

Термоодежда не так давно стала хітом продажів. Причому якщо спочатку вона була призначена виключно для спортсменів, то незабаром її відкрили для себе і ті, хто мріє скинути вагу. Лідером є костюм-сауна — стильний, яскравий, зручний, порівняно недорогий і ефективний. Але як дізнатися, не просто це чергове віяння моди і порожні обіцянки виробників? Розбираємося, допомагає він насправді схуднути і як саме це відбувається.

Механізм схуднення

Виготовляється костюм-сауна (the sauna suit) із спеціального матеріалу, який не дає тепла, що виходить від тіла, і волозі проникати крізь тканину. Вони залишаються всередині, викликаючи рясне потовиділення, особливо під час занять спортом. Герметичність забезпечується спеціальними манжетами з гумками на ногах, рукавах і навіть горловині. Вони затягуються, щоб ніщо не могло просочитися ні всередину, ні назовні. Створюється «ефект парника» дозволяє:

  • збільшити витрату енергії під час тренувань;
  • вивести разом з потом шлаки, токсини, «мертву» (застояну в тканинах) воду;
  • спалювати жири;
  • позбутися від набряків і целюліту.

Приблизно те ж саме відбувається під час обгортань харчовою плівкою. Відмінність в тому, що на шкіру не потрібно наносити додаткових коштів і одяг не сковує рухів і не стягує тіло.

Фітнес-тренери радять використовувати такі костюми для схуднення тільки в певних випадках:

  • зайвої ваги набирається не більше 5 кг;
  • він продиктований скупченням надлишкової води у тканинах, яку необхідно вивести;
  • спортсмен займається сушінням тіла, щоб увійти перед змаганнями в потрібну вагову категорію (що таке сушка, читайте на сторінці);
  • необхідно екстрене схуднення перед важливим заходом.

Якщо зайва вага продиктований внутрішніми захворюваннями, уповільненим метаболізмом, спадковими або гормональними чинниками, костюм-сауна виявиться марним для схуднення. Те ж саме стосується ожиріння.

Зі світу зірок. Гарну рекламу костюму з ефектом сауни в свій час зробила знаменита гімнастка Аліна Кабаєва, яка, за її запевненням, схудла з його допомогою на 10 кг.

Дивіться також  Їдять вегетаріанці рибу: різні точки зору, доводи за і проти