Найефективніші вправи для сідниць в домашніх умовах

 

Сідниці повинні бути стрункими, позбавленими жирових відкладень, пружними та підтягнутими – саме це диктує нам сучасна фітнес-індустрія. Але потрібно зауважити, що саме ця зона часто піддається атаці жирових відкладень. Справа в тому, що в процесі повсякденного життя вона мало піддається фізичним навантаженням, через що порушується лимфоток, шкіра стає в’ялою, а жир неминуче відкладається. Щоб боротися з цим явищем, потрібна якісна фізична активність. Пропонуємо найбільш ефективні вправи для сідниць, які допоможуть знайти струнку, красиву і пружну попу.

Найкращі вправи для сідниць

Для початку зауважимо, що кількість повторень і підходів визначається індивідуально. Не варто гнатися одразу за рекордами. Підберіть оптимальне для себе, і поступово збільшуйте його. Якщо навантаження правильна, то після виконання вправ ви відчуєте приємну втому.

На наступний день після тренування ви можете відчути біль у м’язах, що активно опрацьовували – це нормально. Але от якщо ви будете відчувати біль в суглобах, це говорить про те, що ви виконували вправи неправильно, і основне навантаження отримали не м’язи, а суглоби.

А тепер розглянемо найбільш ефективні вправи для сідниць.

Дивіться також  Кроссфіт: програма тренувань для чоловіків на відео