Напої для схуднення: види, правила вживання, рецепти

Які напої вважаються найбільш ефективними для схуднення? Їх види: жиросжигающие, детокс, протеїнові, на травах. Кращі рецепти з рекомендаціями по застосуванню. Середньостатистичний дорослий людина випиває близько 80 літрів кави, 170 літрів чаю і 40 літрів соку.

Які напої вважаються найбільш ефективними для схуднення? Їх види: жиросжигающие, детокс, протеїнові, на травах. Кращі рецепти з рекомендаціями по застосуванню.

Середньостатистичний дорослий людина випиває близько 80 літрів кави, 170 літрів чаю і 40 літрів соку. При цьому ІМТ у 65% населення віком старше 18 років перевищує норму. Для когось ці дані не мають нічого спільного, а ось дієтологам вони багато про що говорять: де кава — там і цукор з вершками, де чай — там і здобна булочка з солодощами. От якби ми випивали в рік 100, а не 40 літрів фруктових або овочевих смузі та фрешів — зайва вага перестав би бути проблемою для багатьох.

Саме час поговорити про те, які саме напої варто включати в раціон тим, хто піклується про свою фігуру і здоров’я.

Механізм схуднення

Відразу варто обмовитися, що фахівці неоднозначно ставляться до напоїв для зниження ваги. Одні вважають, що вони активно сприяють схудненню, інші називають це міфом і стверджують, що це не більше ніж ефект плацебо. Підґрунтям для таких розмов стало відсутність серйозних наукових досліджень. Є лише розрізнені факти. Наприклад, дієтологи наводять такі цифри:

  • стакан зеленого чаю або мате дозволяють організму спалювати калорій на 4% більше;
  • грейпфрутовий сік і імбирний чай — на 3%.

Дана інформація хоч і потребує підтвердження, але вже вселяє надію на те, що за допомогою певних напоїв все-таки можна втратити вагу. Тим більше, що теоретично це можливо. Пояснюємо, як саме.

Дивіться також  Алое для схуднення: народні рецепти, готові препарати, як приймати