Настойка для схуднення: правила вживання і рецепти

Рецепти самих популярних і ефективних спиртових настоянок для схуднення: на основі трав, фруктів, продуктів бджільництва. Вчимося їх правильно готувати і застосовувати. Екстракти і витяжки рослин, настояні на водно-спиртовій основі, не є панацеєю від хвороб, мають безліч протипоказань і побічних ефектів.

Рецепти самих популярних і ефективних спиртових настоянок для схуднення: на основі трав, фруктів, продуктів бджільництва. Вчимося їх правильно готувати і застосовувати.

Екстракти і витяжки рослин, настояні на водно-спиртовій основі, не є панацеєю від хвороб, мають безліч протипоказань і побічних ефектів. У 2015 році Центр досліджень ринку алкоголю опублікував невтішні дані: з-за вільного продажу і низьких цін щорічно в Росії випивається близько 150 млн літрів аптечних настоянок замість алкогольних напоїв. Тому лікарі намагаються з обережністю і тільки у крайніх випадках призначати їх для вживання всередину своїм пацієнтам.

В дієтології до цій лікарській формі зовсім інше ставлення. По-перше, серед тих, що худнуть рідко зустрінеш любителів алкоголю, тому до неї можна безбоязно вдаватися. По-друге, вона легко готується в домашніх умовах. По-третє, настоянка вважається одним з найбільш ефективних засобів для схуднення.

Дивіться також  Чищення печінки родзинками в домашніх умовах: схеми прийому, рецепти