Німецька дієта: основні принципи, меню на 2, 3 і 7 тижнів

Які особливості німецької дієти дозволяють досягти таких вражаючих результатів: 17 кг за 7 тижнів! Чи є в цьому підступ? Знайомтеся з її варіантами і меню. Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна.

Які особливості німецької дієти дозволяють досягти таких вражаючих результатів: 17 кг за 7 тижнів! Чи є в цьому підступ? Знайомтеся з її варіантами і меню.

Коротка характеристика дієти. Тип: низькокалорійна. Тривалість: 2, 3, 7 тижнів. Результати: 5-17 кг. Складність: середня.

Баварські сосиски і сардельки, десятки сортів пива, баранячі рульки, грудинка на реберцях, свинина з квасолею і картоплею, галушки — німецькі національні страви можна перераховувати нескінченно. Але вже цей список наочно показує, наскільки кухня Німеччини важка, жирна і висококалорійна.

І тим не менше ця нація не входить до числа найбільш багатих людей планети, а їх зірки (Марлен Дітріх, Хайді Клум, Клаудія Шиффер, Жизель Бюндхен) блищать стрункими, практично ідеальними фігурами. Вважається, що все це — заслуга незвичайної дієти, на яку час від часу сідають німці, щоб відпочити від шніцелів, кнедликів і штрудель.

Дивіться також  Екстремальне схуднення: самі незвичайні способи, дієти, тренування