Очищення кишечника солоною водою: як зробити в домашніх умовах, ефективність, протипоказання

Як правильно провести очищення кишечника солоною водою: рецепти, схема вживання, вправи йоги. Методика Малахова: клізма з сольовим розчином і лимоном. Щоб схуднути, потрібно позбавити організм від зайвої рідини, накопиченої в тканинах і викликає набряклість по всьому тілу, а також токсинів і шлаків.

Як правильно провести очищення кишечника солоною водою: рецепти, схема вживання, вправи йоги. Методика Малахова: клізма з сольовим розчином і лимоном.

Щоб схуднути, потрібно позбавити організм від зайвої рідини, накопиченої в тканинах і викликає набряклість по всьому тілу, а також токсинів і шлаків. Всі ці поклади перешкоджають нормальному травленню і уповільнюють практично всі клітинні біохімічні процеси (метаболізм, лимфоток, кровообіг, ліполіз). Часом їх кількість обчислюється кількома кілограмами, які входять в ненависні цифри на вагах.

Один з популярних способів позбутися від них – очистити кишечник солоною водою. Проводиться така чистка двома способами — за допомогою вживання розчин всередину (методика індійських йогів) і з допомогою клізми (по Малахову). Однак користь процедури і її результати в обох випадках практично однакові.

Дивіться також  Мята для схуднення: способи і правила застосування, рецепти