Як схуднути за 2 тижні: кращі дієти і план тренувань

Зясовуємо, як схуднути за 2 тижні: дотримуємося рекомендацій фахівців, вибираємо кращу дієту на цей термін і виконуємо запропонований план тренувань. Спочатку здається, що 2 тижні — це досить великий термін для схуднення.

З’ясовуємо, як схуднути за 2 тижні: дотримуємося рекомендацій фахівців, вибираємо кращу дієту на цей термін і виконуємо запропонований план тренувань.

Спочатку здається, що 2 тижні — це досить великий термін для схуднення. А на ділі вже до кінця другого дня рука сама тягнеться до холодильника, так і на наступний ранок замість пробіжки хочеться валятися цей час в ліжку. Щоб обійти подібні спокуси і все-таки здійснити мрію, дотримуйтесь порад фахівців.

Загальні рекомендації

По-перше, відразу визначитеся, з якою кількістю кілограмів ви плануєте розлучитися. Якщо мрієте за 2 тижні схуднути на 20 кг — навіть не починайте мучити себе даремно, це неможливо.

По-друге, схуднути за 2 тижні без дієт реально, але результати будуть скромними: 2, максимум 4 кг. Для цього доведеться орієнтуватися на принципи здорового харчування, активно займатися спортом і застосовувати додаткові методики.

По-третє, обов’язково використовуйте різноманітні способи. Дієти і тренування можна доповнити:

  • антицелюлітними і жиросжигающие обгортаннями;
  • салонними процедурами, розрахованими на 2-3 тижні;
  • дихальними гимнастиками;
  • коригувальним білизною;
  • масажем;
  • різними програмами очищення організму;
  • можна спробувати що-небудь з Бадів для схуднення.

І все-таки найбільш ефективними залишаються дієти і спорт. Розберемося, як харчуватися, щоб схуднути за 2 тижні не тільки на 3-4 кг, але і на все 10-15 кг

Дивіться також  Як підтягнути шкіру на животі після схуднення або пологів: крему, масла, обгортання