Очищення по Марві Оганян: докладний опис методики, список трав і рецепти

Познайомтеся з унікальною процедурою — очищенням організму за методом Марвы Оганян. Повна схема чищення на 21 день, докладний опис етапів, рецепти та список трав. У 1987 році в Краснодарі заговорили про те, що в їх місті зявилася народна цілителька, яка за місяць може вилікувати будь-яку недугу.

Познайомтеся з унікальною процедурою — очищенням організму за методом Марвы Оганян. Повна схема чищення на 21 день, докладний опис етапів, рецепти та список трав.

У 1987 році в Краснодарі заговорили про те, що в їх місті з’явилася народна цілителька, яка за місяць може вилікувати будь-яку недугу. Чутки, звичайно, дещо не відповідали реальності: по-перше, це був біохімік з медичною освітою (лікар-терапевт); по-друге, людей вона ставила на ноги всього за 3 тижні; і по-третє, бралася за посильні завдання — чудес не творила і рятувала тільки від виліковних хвороб.

З тих пір пройшло чимало часу. І вона все так само приймає потоки людей все в тому ж Краснодарі. За 40 років активної практики її ім’я стало відоме не тільки по всій Росії, але і за кордоном. Це Марва Вагаршаковна Оганян, запропонувала унікальну методику очищення організму, яка дозволяє лікуватися без застосування ліків.

Дивіться також  Дієта Крістіана Бейла для схуднення і набору ваги з програмою тренувань