Як схуднути в ногах: вправи, процедури, програми тренувань

Як схуднути в ногах: шукаємо корінь проблеми, визначимось з термінами, підбираємо дієту, процедури і комплекси вправ для програми. Найефективніші способи. Навіть у худорлявих людей ноги можуть виглядати занадто повними, а таз важким.

Як схуднути в ногах: шукаємо корінь проблеми, визначимось з термінами, підбираємо дієту, процедури і комплекси вправ для програми. Найефективніші способи.

Навіть у худорлявих людей ноги можуть виглядати занадто повними, а таз важким. Що вже говорити про тих, хто змушений більшу частину свого життя боротися із зайвою вагою.

Особливо актуальна ця тема для жінок. Природа подбала, щоб стегна і попа у них були захищені достатньої прошарком жиру для успішних пологів. Без фізичних тренувань тут не обійдешся, але багато хто боїться перекачати м’язи, щоб не стати чоловікоподібними, а золоту середину знайти дуже непросто. І тим не менш, професіонали дають чіткі рекомендації, як схуднути в ногах і надати їм ідеальну форму.

Причини повноти ніг

З руками і животом в більшості випадків все гранично зрозуміло — їх повнота обумовлена переїданням і малорухливим способом життя (75%), але з сідницями, стегнами і литками все набагато складніше. Ось найпоширеніші фактори, що сприяють їх надмірного округленню.

  • Жіноча особливість

Матінка-Природа наділила жінок повними стегнами і великим тазом для успішної пологової діяльності та бар’єрної захисту репродуктивних органів. Якщо спостерігається набір ваги, то перші жирові відкладення у представниць прекрасної статі підуть саме вниз. У чоловіків же запаси насамперед скупчуються в черевної порожнини, утворюючи знаменитий пивний животик.

Як схуднути: потрібна комплексна програма для схуднення нижньої частини тіла тривалістю не менше 3 місяців.

  • Набряклість

Багато жінки комплексують з приводу своїх ніг, вважаючи їх занадто товстими, хоча проблема може бути зовсім в іншому. Після 40 кожна третя страждає від вікових набряків, які зумовлені змінами в гормональному фоні (підготовкою організму до клімаксу), сповільненій роботою нирок, зловживанням алкоголем або іншими напоями перед сном.

Дивіться також  Фитомуцил для схуднення: склад, інструкція по застосуванню, аналоги

Ознаки набряклості: ввечері на щиколотках залишається слід від гумки шкарпеток, взуття наприкінці дня здається маленькою і тісною і важко знімається, при натисканні пальцем на шкіру залишається ямка, яка повільно повертається у вихідну форму.

Як схуднути: досить нормалізувати харчування, виключити з раціону солене та мариноване, не пити після 18.00, повністю відмовитися від алкоголю, перевірити роботу нирок, почистити лімфатичну систему.

  • Лімфедема

Це наступна стадія набряклості, яка представляє собою серйозне захворювання і вимагає консультації у флеболога і лікування. Лимфедему нерідко називають слонової хворобою.

Як схуднути: пройти повний курс обстеження і лікування.

Для довідки. Консервативне лікування лімфедеми полягає в ЛФК, фізіотерапії, бальнеології. Можуть бути призначені пневмокомпрессия, лімфодренажний масаж або бандаж. У запущених випадках пацієнтів відправляють на хірургічну операцію.

  • Спадковість

Якщо в роду у всіх жінок повні ноги при відносно стрункої фігури (часто при маленькій грудей і дуже тонкої талії, обсяг стегон псує всі пропорції тіла), це спадковість.

Як схуднути: частково цей недолік можна коригувати за допомогою тренувань, але до них доведеться вдаватися протягом усього життя. Після припинення занять спортом повнота повернеться знову.

  • Силові тренування

Люди, які в тренуваннях роблять акцент на силові вправи, які в певний момент можуть виявитися задоволені кінцевим результатом. Особливо це стосується дівчат, які приходять в зал позайматися для схуднення та корекції фігури, а в підсумку накачують м’язи, як у бодібілдерів, і потім намагаються зменшити придбані обсяги.

Як схуднути: відкоригувати план тренувань — зменшити силові навантаження, додати більше кардіовправ. Робити це краще спільно з тренером.

  • Гіподинамія, неправильне харчування, ожиріння

Ну і, нарешті, одна з найпоширеніших причин повних ніг як серед чоловіків, так і серед жінок — нездоровий спосіб життя.

Дивіться також  Диск для схуднення: ефективність, застосування, вправи

Як схуднути: збільшити рухову активність, нормалізувати харчування, скористатися додатковими методиками по зниженню ваги.

Проблема повних ніг стосується переважно жінок, тому що так зумовлено природою. Чоловіків вона зачіпає рідко. Але якщо все-таки і їм необхідно схуднути в стегнах або литках, методи будуть практично однаковими — відмінності торкнуться тільки тренувань.