Окрошка для схуднення: чи можна їсти, правила дотримання дієти і рецепти

Використовується окрошка для схуднення? Таблиця калорійності для різних заправок (на квасі, кефірі, воді). Вибираємо кращі рецепти і складаємо меню дієти. Якщо раптом знадобилося скинути 5-6 кг в короткі строки, та ще й влітку, найочевидніший вихід із ситуації — використовувати для експрес-схуднення окрошку.

Використовується окрошка для схуднення? Таблиця калорійності для різних заправок (на квасі, кефірі, воді). Вибираємо кращі рецепти і складаємо меню дієти.

Якщо раптом знадобилося скинути 5-6 кг в короткі строки, та ще й влітку, найочевидніший вихід із ситуації — використовувати для експрес-схуднення окрошку. Вона подарує приємну прохолоду в спеку, дозволить витримати до кінця обмеження в їжі і дієти без зривів, готується легко — достоїнства цієї страви можна перераховувати нескінченно. Але найголовніше — гарантія швидкого зниження ваги.

Дієтична окрошка

Відразу обмовимося, далеко не будь-яку окрошку можна використовувати при схудненні. Її рецептів нескінченно багато, і найголовніше — вибрати той, який буде сприяти зниженню, а не набору ваги. Яким критеріям має відповідати дієтичне блюдо:

  • ніякої вареної ковбаси — її замінюємо на відварну курячу грудку (індичку, телятину) або взагалі прибираємо м’ясо (на вегетаріанський варіант);
  • з холодної заливки віддаємо перевагу 1%-ного кефіру або бурякового відвару;
  • якщо вирішили використовувати квас, вчимося готувати його вдома: він корисніший магазинного;
  • яйце краще використовувати не цілком, а тільки білок (тим самим зменшимо калорійність страви);
  • овочі та зелень краще купувати на ринку чи використати ті, що виростили самі, — магазинні можуть містити пестициди та інші шкідливі речовини;
  • майонез замінюємо 10% сметаною;
  • не солимо.

З такими інгредієнтами у вас вийде корисне і низькокалорійне блюдо, яке можна використовувати для швидкого схуднення.

По сторінках історії. Самий перший рецепт був виявлений в хроніках 989 року. У ньому значилися лише два основних інгредієнти: редька і ріпчаста цибуля, а в якості заправки використовували квас. Батьківщиною цього холодного супу вважається Польща.

Дивіться також  Костюм-сауна для схуднення: користь і шкода, ефективність, бренди